Neler Yeni

Yardım Eskisi kadar iyi cs oynuyamıyorum

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
mouse değiştim dpi ve sens değiştim beraberinde artık eskisine nazaran çok çok kötü oynuyorum eğlencesine oynayarak çift keleş olmuştum şimdi ise nova 3lere düştüm harbiden çok kötü oynuyorum vuramıyorum berbat oynayış gösteriyorum nasıl düzelecek bu belirli bi süre oynamayayım herhalde hevesim kaçtı dedim yok yine düzelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusufilhan
mouse değiştim dpi ve sens değiştim beraberinde artık eskisine nazaran çok çok kötü oynuyorum eğlencesine oynayarak çift keleş olmuştum şimdi ise nova 3lere düştüm harbiden çok kötü oynuyorum vuramıyorum berbat oynayış gösteriyorum nasıl düzelecek bu belirli bi süre oynamayayım herhalde hevesim kaçtı dedim yok yine düzelmedi
aim çalış ölüm maçı at sürekli

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Taha Kaplan
Kral valla belli bi süre oynamayınca insan zaten kötüleşiyor, üstüne dpi ve sens'i de değişmişsin tabi ne zamandır değiştiğin sensle oynuyorsun bilmiyorum ama alışma süreci filan da var her fps oyununda böyle oturması lazım ve bu da zaman istiyor.

GODUMAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Berkay Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Araba,PC
Instagram
berkays01
Steam
https://steamcommunity.com/id/GODUMAN/
Discord
GODU MAN#0025
ölüm maçı kas 128 tick serverlar var orda oyna poligon var steam atölyeden orada çalış bence

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral valla belli bi süre oynamayınca insan zaten kötüleşiyor, üstüne dpi ve sens'i de değişmişsin tabi ne zamandır değiştiğin sensle oynuyorsun bilmiyorum ama alışma süreci filan da var her fps oyununda böyle oturması lazım ve bu da zaman istiyor.
bi ara bıraktım sonra mouse değişme mouseden sonra dpi sens sonra yine bırakma

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,046
İsim
Oozdmrsm
geforce now da her el banko 20 killim vardı. pc topladım dedim herkesi vururum içinden geçerim oyunun. sonra bi baktım maks 15 kill alıyorum. genel galiba bu aim sıkıntısı. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Taha Kaplan
bi ara bıraktım sonra mouse değişme mouseden sonra dpi sens sonra yine bırakma
yani kanka valla alışma süresi de var ya ondan 1-2 hafta zaman ayırabiliyorsan oynarsın kendine gelirsin. 1. haftadan sonra anlarsın geliştiğini, zaten diğer arkadaşlar da yazmış serverlara gir, atölye vs. alışırsın diye düşünüyom

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Görkem Tükenmez
Dostum serverlarda pro pubic serverler var sv de 10 vs 10 atılıyor ve refleks ve aim i gayet güzel geliştiriyor ekstra atölyeden aim botz haritasını indir ve rekabetçi girmeden önce 10 15 dk çalış ve fazla cross ve sens değişme eminim rahat kartal olursun . (rankim supreme) bol şans

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusufilhan
geforce now da her el banko 20 killim vardı. pc topladım dedim herkesi vururum içinden geçerim oyunun. sonra bi baktım maks 15 kill alıyorum. genel galiba bu aim sıkıntısı. :D
çok haklısın knk bende evde pcde kasarak oynuyom ama internet kafede vuramıyorum

egebaranakk0

80+ Silver
Dostum bu aim kasma konusunda hellian denen bi arkadaşimizin csgo aim geliştirme videosuna bakabilirsin çok işe yariyo bende onun sayesinde aim geliştirme mantiği kastim bak derim

Cihangir

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,987
Üyeler
140,586
Son üye
SHYROSE
Top Bottom