Neler Yeni

Yardım Etail oyun alımi(yüklü alışverış yapacağım)

YUSUFİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
YUSUFİ
Bence alabilirsiniz ben de 2 adet oyun aldım 5 ay üzerinden geçti bir problem olmadı. Yanlış hatırlamıyorsam e-devlete(ETBİS) kayıtlı bir işletme etail. Bulursam ekleyeceğim.

edit: buyrun https://www.eticaret.gov.tr/siteprofil/3262365487517301/etailcomtr
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

he kod ile alıyorsunuz çünkü baktım GOW'a 197 TL , epic games'de %25 kupon veriyor ona da bakabilirsin bu arada konudan bir tık bağımsız ama 😃
Oyunun steamde olmasinı istediğimden dolayı açtım başlığı epicin saçma sapan hatalarıyla uğraşmak istemediğim için DLC ve birçok özellik steamde var

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunun steamde olmasinı istediğimden dolayı açtım başlığı epicin saçma sapan hatalarıyla uğraşmak istemediğim için DLC ve birçok özellik steamde var
hocam hata dedinizde aklıma geldi bu forumdaki yarı insan epic games'den şikayetçi ben ordan red dead redemption ile gta V premium alacam yani ne gibi hataları var bu uygulamanın biliyor musun?

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Arkadaşlar fiyatlar çok iyi diğerlerine göre lakin oyunu key olarak alıp sonrasında oyundan atma vb oyunun gitmesi gibi şeyler başınıza geldi mi ?
Ben aldım dead cells kod anında geldi çok iyi fiyattan aldım

YUSUFİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
YUSUFİ
hocam hata dedinizde aklıma geldi bu forumdaki yarı insan epic games'den şikayetçi ben ordan red dead redemption ile gta V premium alacam yani ne gibi hataları var bu uygulamanın biliyor musun?
Bende bazen oyundan atıyor çevrimdışı girmiyor 10dk bekletiyor oyunun ortasında hata veriyor launcher kendi kendine kapanıyor oyunlar bedava verildiği için oyunda hileler oluyor beni çileden çıkardı bu sene saçma sapan hatalar veriyor

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Yaklaşık 4 ay önce spiderman almıştım dediğiniz problemlerle karşılaşmadım. En son Horizon Zero aldım etail resmi satıcı olduğu için problem yaşatacağını düşünmüyorum. Discord kanalında da oyunlarda ekstra kupon varsa orada hepsi bulunuyor orayı takip etmenizi öneririm

YUSUFİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
YUSUFİ
Link var mı?
Yaklaşık 4 ay önce spiderman almıştım dediğiniz problemlerle karşılaşmadım. En son Horizon Zero aldım etail resmi satıcı olduğu için problem yaşatacağını düşünmüyorum. Discord kanalında da oyunlarda ekstra kupon varsa orada hepsi bulunuyor orayı takip etmenizi öneririm

Top Bottom