Neler Yeni

ethernet ile internete bağlanınca 35mbps alırken wifi ile 0.01 mbps alıyorum

asteria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
murat mert ünalan
bu gün eve farklı bir modem getirdim sorun hala devam ediyor sorunun modemin ip verememesi yada yanlış vermesi olduğunu düşünüyorum
(kafayı yemek üzereyim anlayan varsa lütfen bir el atsın)

KlausM

80+ Silver
Modem arayüzüne girip wifi bölümünden iletim gücünü bul onu %100 yap

1634382393798.png
1634382368239.png

asteria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
murat mert ünalan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KlausM

80+ Silver
hocam şunu da eklemeliyim sabah modemi bağladım ve telefondan test ettim 35 de sabitlendi ama bilgisayarı ağa bağladıktan sonra internet sapıttı dediğiniz ayarı kontrol edip sonucu yazacağım
1634382961778.png
kablosuz ayarlarından bant genişliğini artıradabilirsin ve önemli nokta kanal, kanalı en doğru şşekilde bulman için bazı uygulamalar var onlardan test edip kanalını sabitleyebilirsin.

kanal birden fazla bağlantının aynı yerde toplanmasını sağlar bu sebepten ms fazlaca artar kanaların wifilere verdiği ms değerleri vardır en doğrusunu bulmak için araştırma yap sabitle ve msn de düşer.

not 2.4 ghz ve 5ghz kanaları farklı olsun (5ghz varsa tabi)

asteria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
murat mert ünalan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntülekablosuz ayarlarından bant genişliğini artıradabilirsin ve önemli nokta kanal, kanalı en doğru şşekilde bulman için bazı uygulamalar var onlardan test edip kanalını sabitleyebilirsin.

kanal birden fazla bağlantının aynı yerde toplanmasını sağlar bu sebepten ms fazlaca artar kanaların wifilere verdiği ms değerleri vardır en doğrusunu bulmak için araştırma yap sabitle ve msn de düşer.

hocam arayüze giriş yaptım biraz hurcaladım ama hiç bir şey değişmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntülekablosuz ayarlarından bant genişliğini artıradabilirsin ve önemli nokta kanal, kanalı en doğru şşekilde bulman için bazı uygulamalar var onlardan test edip kanalını sabitleyebilirsin.

hocam arayüze giriş yaptım biraz hurcaladım ama hiç bir şey değişmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
bu gün eve farklı bir modem getirdim sorun hala devam ediyor sorunun modemin ip verememesi yada yanlış vermesi olduğunu düşünüyorum
(kafayı yemek üzereyim anlayan varsa lütfen bir el atsın)
Farklı bir modemi direk mi bağladınız yoksa mevcut bir modemin üzerine tak-çalıştır mantığında kullanmaya mı çalışıyorsunuz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,079
Üyeler
140,285
Son üye
Berkay37
Top Bottom