Neler Yeni

Ethernet kablosu pc ye zarar verir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Merhaba arkadaşlar ben pci oynadıktan sonra şalter atwr bişey olur die fişleri çekiyorum ama kasanın arkasında ethernet kablosu sadece takılı kalıyor ethernet kablosu pc ye Zarar verirmi ? Onuda mi çıkarmam gerek?

TİTAN.

80+ Platinum
Merhaba arkadaşlar ben pci oynadıktan sonra şalter atwr bişey olur die fişleri çekiyorum ama kasanın arkasında ethernet kablosu sadece takılı kalıyor ethernet kablosu pc ye Zarar verirmi ? Onuda mi çıkarmam gerek?
Gerek yok kanka

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,087
İsim
Emre Zengin
Bir sorun çıkarmaz, sistemini neden fişten çıkarıyorsun ki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir sorun çıkarmaz, sistemini neden fişten çıkarıyorsun ki?
Kanka ani elektrik kesintisinde veya yıldırım çarpmasıda veye şebeke sıkıntılarında pc buzdolabı vs. Bozulabilir

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
dostum gold bronze + powerlar bunun icin var. senin her kullanımdan sonra prizden cekmen zarar verıyor. elektrığe bağlı kalmalı. dediğin şeyler yaşanırsa eğer owerın cok eski berbat bir power değilse hicbir sorun aşamazsın. ama hep elektrıkten cekmen bilgisayra zarar verir.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,087
İsim
Emre Zengin
Kanka ani elektrik kesintisinde veya yıldırım çarpmasıda veye şebeke sıkıntılarında pc buzdolabı vs. Bozulabilir
Ya da akım korumalı priz alıp fişten çıkarmayabilirsin. 1.5 senedir kendi aldığım masaüstü bilgisayarımı kullanıyorum, bir kez olsun fişten çekmedim. Ondan öncede 16 senelik Casper masaüstü bilgisayar vardı, onda da hiçbir problem olmadı, şuan onu kuzenim kullanıyor.

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,914
İsim
Hamza Ziya Üstün
Psu nun tuşundan da gücü kesebilirsin. Fişten çıkarınca için rahat ediyorsa öyle yap ama korumalıysa zaten bir sorun olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum gold bronze + powerlar bunun icin var. senin her kullanımdan sonra prizden cekmen zarar verıyor. elektrığe bağlı kalmalı. dediğin şeyler yaşanırsa eğer owerın cok eski berbat bir power değilse hicbir sorun aşamazsın. ama hep elektrıkten cekmen bilgisayra zarar verir.
Powerboost 650w +80 plus akim korumalı priz alırım ozaman sıkıntı olmaz

Top Bottom