Neler Yeni

Yardım ETS 2 Kendi kendine donuyor yanıt vermiyor.

Arkadaşlar şuan oyun tekrar yüklendi. Oyuna ilk girdiğimde sıkıntı yok gibiydi. Kayıt oluşturdum. Şehir seçtim. Sonra yükleme ekranı geldi. Bekledim. Sonra birden monitörde görüntü gitti. No Signal yazısı geldi. Ekran kartım gitti diye korktum. Kabloyu dürtünce geldi. Sonra pc dondu. Pc yi kapatıp yeniden açtım. Bidaha girdim. Yine aynı şey oldu. Bütün seçeneklerle girdim. Ama yine aynı şey oldu. DLC leri devre dışı bıraktım. Mod yüklü olmadığından diye emin oldum. (oyunu yeni satın aldım) Sürekli aynı şeyi yaşadım. Yeni save açtım, Steam Cloud u devre dışı bıraktım. Yine değişmedi. İade etmeyi düşündüm. Ama oyunu iade etmek istemiyorum. Şuan da 70 dakika OYNAMADAN geçti. 50 dakida boyuncada boş boş girip aynı şeyi yapmak istemiyorum. Lütfen yardım edin.
Sahip olduğum DLC'ler : Scandinavia Map Pack, Viking Paint Job Pack.
Hiç bir mod yüklemedim. Son bir defa açacağım (yeniden yüklediğim için).

erenozn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Eren
Arkadaşlar şuan oyun tekrar yüklendi. Oyuna ilk girdiğimde sıkıntı yok gibiydi. Kayıt oluşturdum. Şehir seçtim. Sonra yükleme ekranı geldi. Bekledim. Sonra birden monitörde görüntü gitti. No Signal yazısı geldi. Ekran kartım gitti diye korktum. Kabloyu dürtünce geldi. Sonra PC dondu. PC yi kapatıp yeniden açtım. Bidaha girdim. Yine aynı şey oldu. Bütün seçeneklerle girdim. Ama yine aynı şey oldu. DLC leri devre dışı bıraktım. Mod yüklü olmadığından diye emin oldum. (oyunu yeni satın aldım) Sürekli aynı şeyi yaşadım. Yeni save açtım, Steam Cloud u devre dışı bıraktım. Yine değişmedi. İade etmeyi düşündüm. Ama oyunu iade etmek istemiyorum. Şuan da 70 dakika OYNAMADAN geçti. 50 dakida boyuncada boş boş girip aynı şeyi yapmak istemiyorum. Lütfen yardım edin.
Sahip olduğum DLC'ler : Scandinavia Map Pack, Viking Paint Job Pack.
Hiç bir mod yüklemedim. Son bir defa açacağım (yeniden yüklediğim için).
Sistem özelliklerini atabilir misin bi?

erenozn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Eren
intel dual core 2.4 ghz
zotac geforce 9500 gt
2 gb RAM.
eskiden korsan oynadığım zamanlarda böyle bişey ile karşılaşmıyordum. yani oyun bilgisayarımda çalışıyor.
Bence pc in kaldırmıyor başka yorum u olamaz gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,758
Üyeler
138,403
Son üye
ard_kml_koroglu
Top Bottom