Neler Yeni

Ev interneti için alternatif öneriler

Mepotant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet
Şuan kullanmış olduğum ev internet Türk Telekom 24 mb ve 188 tl bu ay itibariyle tahütüm bitiyor ve artık 24 mb e 580 tl vermem gerektiğini söylüyorlar ben de başka alternatif var mı diye size sormak istiyorum şuan önüme verdikleri teklif 50mb 580 tl 12 ay tahit diyorlar bilgisayar kullanmıyorum ailem sadece telefon için kullanıyor interneti ama zayıf olmasını da istemiyorum önerileriniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

xTURANN

80+ Silver
Vodafone, TürkNet ( taahhüt yok, bu yüzden zam gelebiliyor. ), Paketin içeriği ve fiyatı + Altyapına göre Turkcell.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Can erdoğan
kBLONET

shiverles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ilgaz
Türknet dışında bşy alma diğerleri hepten rezalet (vodofone, turkcell, türktelekom) onun dışında milenicom fln var onunda müşteri hizmeti dandik tavsiye türknet yap

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
YUSUF KAYA
Türknet dışında bşy alma diğerleri hepten rezalet (vodofone, turkcell, türktelekom) onun dışında milenicom fln var onunda müşteri hizmeti dandik tavsiye türknet yap
adam o fiyattan kaçmak istiyor hocam yanlış anladın olayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan kullanmış olduğum ev internet Türk Telekom 24 mb ve 188 tl bu ay itibariyle tahütüm bitiyor ve artık 24 mb e 580 tl vermem gerektiğini söylüyorlar ben de başka alternatif var mı diye size sormak istiyorum şuan önüme verdikleri teklif 50mb 580 tl 12 ay tahit diyorlar bilgisayar kullanmıyorum ailem sadece telefon için kullanıyor interneti ama zayıf olmasını da istemiyorum önerileriniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
türknet zamından sonra mileniye geçtim vdsl altyapı da orda aldığım değerlerden daha iyisini alıyorum referans ile kaydolursan mileniye ilk 4 ay 240 sonraki 2 ay 340 sonraki aylar 370 tl öneririm

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
abim sen iyi misin

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
türknet 12 ay peşin ödemli bir şekilde tavsiyedir hele ki gigafiber varsa

Top Bottom