Neler Yeni

Ev interneti için hangi operatörü seçmeliyim (türknet vs millenicom)

Trustaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Vedat demir
Merhabalar evime internet bağlayacamda türknet biraz gecikti 1 haftadan fazla oldu bende bu ara millenicoma gittim ordanda hizmet başlattım ikiside 16 mbs ama aklımda takılan şey ise hangisi daha güvenilir yada ping değeri ve download değerleri yardımcı olabilirmisiniz?

EGEMENK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Egemen karaca
Merhabalar evime internet bağlayacamda türknet biraz gecikti 1 haftadan fazla oldu bende bu ara millenicoma gittim ordanda hizmet başlattım ikiside 16 mbs ama aklımda takılan şey ise hangisi daha güvenilir yada ping değeri ve download değerleri yardımcı olabilirmisiniz?
Bana kalırsa alt yapısı varsa türknet denemeni tavsiye ederim bende geçiş yapmayı düşünüyorum ama mlsf türkcell e tahütüm var türkneti kötü yanı müşteri hizmetleri kötü diyorlar ve eve bğlatması gecikebiliyormuş ama arkadşım kullanıyor o memnun ama geç bağladılar iyi akşamlar hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
süleyman tarık bayraktar
türknet seç millenicom kullanıyorum asla tavsiye etmem

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Twitter
None
Facebook
None
Türksat kablonet

GoktugGecer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Göktuğ Gecer
Facebook
100006001727289
Tüm internet firmalarını kullanıp tecrübe etmiş biri olarak Millenicom öneriyorum. Hem Turkcell hem Turktelekom alt yapısından hizmet veren, müşteri hizmetleri konusunda Whatsapp Destek Hatları bile bulunan Taahütsüz paket kullanabiliceğin şuan tek firma konumundadır. :cool: @MeraklıAdam

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Kablonet i kullanan bilir sıfır sorun yıllardır...

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Twitter
None
Facebook
None
Tüm internet firmalarını kullanıp tecrübe etmiş biri olarak Millenicom öneriyorum. Hem Turkcell hem Turktelekom alt yapısından hizmet veren, müşteri hizmetleri konusunda Whatsapp Destek Hatları bile bulunan Taahütsüz paket kullanabiliceğin şuan tek firma konumundadır. :cool: @MeraklıAdam
Kampanyaları çok kötü kablonet hem kendi altyapısını ve kutusunu kullanıyor hemde efsane kampanyalari var ?

Jaws

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Emre Şimşek
Instagram
emresmskk
Steam
Jexansx
Türkneti kullanmanı tavsiye ederim tabii ki...

cadance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Aygün İŞLER
Firmalar ile sorun ne anlamıyorum. Altyapım iyi. Hangi firmaya geçersem geçeyim memnun kalırım. Modem, hat, kablo iyi ise hepsi aynı gibidir. Biraz ping fark eder birde yoğun saatlerde hız biraz düşebilir. Neticede kimse müşterisine kötü hizmet vermek istemez. 7 yıldır millenicom kullanıyorum. Önceden TurkTelekom kullanıyordum ondanda memnundum. Fiyatları iyi diye millenicom a geçtim. 20 yıllık binada oturuyorum. 20 yıldır telefon hatları aynı kablolar ile duruyor bina içerisindeki. Maksimum 85 Mbit destekliyor VDSL. Ben 50 mbitlik paketi kullanıyorum. Kısacası biraz şansınıza kalmışta diyebilirim. Millenicom istemiyorsan Turknet geçebilirsin. vodafone superonline turktelekom asla düşünme bile. Fakat bu ara tüm Türkiye evde diye internet bağlatıyor yeni abonelik için biraz kötü bir dönem diyebilirim. Bağlatmada gecikme yaşayabilirsiniz.

MrPenguin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Munir Alimyar
Instagram
munir.alimyar.125
Steam
Turkish.Power
Twitter
Alimyar125
Facebook
munir.alimyar
Kesinlikle turknet'i tercih etme. Ortalama 7 aydır turknet kullanıcısıyım. 35mbs hız veriyor onda bir sıkıntı yok ama bir oyuncuysan internet'e herhangi başka birinin giriş yapması senin için felaket pinglere neden olabiliyor. Daha önceden 16mbs ttnet kullanıyordum, instagram'da youtube'da kasmalar olmuyordu ancak turknet'e geçtiğimde 35mbs hız vermesine rağmen garip kasmalar oluyor ve müşteri hizmetleri yok yani karşında konuşacak senin sorununu çözecek birisi olmuyor. iyi tarafı ise taahhüt yok. Diğer markayı ise bilmiyorum.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Enes Bahadır
10 yıldır kablonet kullanıyorum. Şuan 100 mbps + tv de bütün kanallar açık sinema tv nat geo vs. Toplamda 78 tl. 100 ünüzü güldüren kampanya dite geçiyor FAKAT altyapısı heryerde yok :/ internetten sorgulayabilirsin sizin orda altyapısı var mı yok mu.

https://www.fiberkablonet.com/internet/alt-yapi-sorgulama

Edit : ben lan kablosu kullanıyorum. Pingim lolde 28 sabit cs goda servera göre 60 82 arası değişiyor. İnternete 6 cihaz bağlı iken sorun olmuyor ping değerleri aynı.

W4Q4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muharrem solak
Türk duyuyoruz ama hiç kullanmadım ona ne desem yalan olur ama türkcell sürep online tavsiye ederim
Ve kesinlikle kablo nete de bulaşma o da vasat 24 mbs diye aldığım şey 8mbs den yukarı çıkmıyordu bilgin olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Süleyman fırat şimşek
Türktelekoma bulaşma kanka gerisi iyidir hertürlü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,436
Üyeler