Neler Yeni

Ev Sahibi %200 Zam Yaptı

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Turgut
Ev sahibi 100%200 zam yaptı Nuh diyor peygamber demiyorum 1 kuruş inmem diyor bı kurye olarak benim için çok büyük zam çoluk çocukla olunca canım çok sıkkın moralim bozuk isyan etmek istiyorum

Kontfire

80+ Silver
şimdi hocam piyasanın çok altında oturuyorsanız, mesela 10binlik yerde 2bin e kalanlar oluyor gibi o zaman yüzde yüzü anlarım ama öbür türlüyse çok gaddarca bir olay . Bunu yapmasının resmî hiç bir dayanağı yok diye biliyorum. Kanun kiracının yanında duruyor. İhtar çekse bile 6 aydan erken çıkartamıyor diye biliyorum sizi. Böyle olaylar çok var biraz araştırın, eğer pislik yapıyorsa sizde böyle ona pislik yapın.

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Baran Çelik
Ev nasıl yani kaç oda ve İstanbul'da mı ne kadar yaptı

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Kontratın yok mu? İşine gelmiyorsa çık deyince çıkacak mısın bu nasıl bir mantık ?
Çıkmayacaksın evinden mahkemelik olucaksın 2 sene falan sürüyor zaten adam haklı çıkarsa bile ( ki genelde çıkmıyorlar )
Pislik bir herifsede alıcaksın koyucaksın kapına kameranı yaparsa birşeyler ver polise bir daha evden falan çıkaramaz zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Turgut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kontratın yok mu? İşine gelmiyorsa çık deyince çıkacak mısın bu nasıl bir mantık ?
Çıkmayacaksın evinden mahkemelik olucaksın 2 sene falan sürüyor zaten adam haklı çıkarsa bile ( ki genelde çıkmıyorlar )
Pislik bir herifsede alıcaksın koyucaksın kapına kameranı yaparsa birşeyler ver polise bir daha evden falan çıkaramaz zaten
Abi bina da tek kiracim benim bütün bina bunlara ait hepsi binada yaşıyor çok kabaliklar çocukları kardeşleri Kürtler ben evde yokken bişey yaparlar olaylar büyür tasinsam büyük maliyet kuryelik yapıyorum mahkemeye versem çok uğraşırlar çok olay çıkarırlar bilmiyorum moralim çok bozuk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ev nasıl yani kaç oda ve İstanbul'da mı ne kadar yaptı
2+1istanbul Ümraniye

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Baran Çelik
Abi bina da tek kiracim benim bütün bina bunlara ait hepsi binada yaşıyor çok kabaliklar çocukları kardeşleri Kürtler ben evde yokken bişey yaparlar olaylar büyür tasinsam büyük maliyet kuryelik yapıyorum mahkemeye versem çok uğraşırlar çok olay çıkarırlar bilmiyorum moralim çok bozuk

2+1istanbul Ümraniye
Fiyatı biz tahmin ediyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Turgut
şimdi hocam piyasanın çok altında oturuyorsanız, mesela 10binlik yerde 2bin e kalanlar oluyor gibi o zaman yüzde yüzü anlarım ama öbür türlüyse çok gaddarca bir olay . Bunu yapmasının resmî hiç bir dayanağı yok diye biliyorum. Kanun kiracının yanında duruyor. İhtar çekse bile 6 aydan erken çıkartamıyor diye biliyorum sizi. Böyle olaylar çok var biraz araştırın, eğer pislik yapıyorsa sizde böyle ona pislik yapın.
3 bindi 9 yaptı bütün bina onlara ait hepsi binada kardeşleri filan çocukları her türlü pisliği yapabilirler

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,614
İsim
uwu
Hocam bazıları anlamıyor aynı daire kapı komşusu 3.5 K kira öderken biz 1.5k ya veriyorduk şuan orda kiralar 7/9 arası biz 3k ya veriyoruz ama bazen insanı enai yerine koyuyorlar o çok koyuyor evde küçük değil 140 m² insanlar çok garip ucuz olunca enai diyorlar pahalı olunca Allah'ın yok mu diyorlar ört. Fiyata verirsen gerçi pahalıya aynı şey 🙁

3 bindi 9 yaptı bütün bina onlara ait hepsi binada kardeşleri filan çocukları her türlü pisliği yapabilirler
Hocam sabit 2 yıllık teklif yapın 6k ya her ay odicem diyin

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
bizim kira 3+1 4k Antalya da istedi 12k kontrat var 1 sene daha %25 zam yaptık yasal sınır

Top Bottom