Neler Yeni

evde internet hakkında millenicom firması nasıldır

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
sefa mert
Merhabalar daha öncelerde açmış olduğum comnet firması hakkında olan konudaki gelen mesajlardan dolayı comnete geçmeyi pek sıçak bakmıyorum bu durumda internette gezerken millenicom firmasının reklamına denk geldim daha öncelerden hatta çok eskilerdende adını duyduğum ama hiç araştırmadığım bir firmaydı ve internet paketleride uygun bizim şuan türk telekomdan aylık 600tl ye 200mbps internet alıcağımız paraya adamlar 1000mbps verebiliyorlar fakat biraz incelediğimde ekstradan modem ücreti ödüyormuşuz ve ilk 4 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi oluyormuş sonrasında ise yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden kullanımına devam ediliyormuş bu nasıl oluyor yani ilk 4 ay 600 tl sonraki aylarda ise daha fazlamı ödüyoruz veya ödüyorsak ne kadar aylık fiyat ödüyoruz.

son olarak aramızda uzun süredir aktif olarak millenicom kullanan varsa bir sorum olucak, eğer bir sorun yaşarsak doğru düzgün destek alabiliyormuyuz.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harunckr
uzun ve aktif millenicom kullandım. hatta şu an internetlerimden birisi millenicom . bana şunu söyle millenicom kullansa bile altyapın ne ve kim tarafından sağlanıyor.

xmajezik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Yazıcı
aktif olarak 1-2 seneden fazla kullandım millenicomu herhangi bir sorun yaşamadım tavsiye edebilirim.Fiyatı pahalı geldiğinden dolayı 1 hafta önce farklı bir iss ye geçtim.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
sefa mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uzun ve aktif millenicom kullandım. hatta şu an internetlerimden birisi millenicom . bana şunu söyle millenicom kullansa bile altyapın ne ve kim tarafından sağlanıyor.
türk telekom ftth altyapısı var

xmajezik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Yazıcı
benim altyapım fiberdi ve türktelekom tarafından sağlanmaktaydı

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
sefa mert
aktif olarak 1-2 seneden fazla kullandım millenicomu herhangi bir sorun yaşamadım tavsiye edebilirim.Fiyatı pahalı geldiğinden dolayı 1 hafta önce farklı bir iss ye geçtim.
hangi paketi kullanıyordun ve ve kaç para ödüyordun

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harunckr
türk telekom ftth altyapısı var
tamam fiberse gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. hatta en yüksek hızı en ucuza veren hangisiyse onu da kullanabilirsin. fiber net zaten sorun vermiyor iss sağlayıcısıyla muhatap olmuyorsun pek. olursan da milleni şu anki fiyatla senden kaynaklı ise sorun 400 liranı alıyor haberin olsun. yani bu işlerden hiç anlamıyorsan senin hatanda bakmaya gelmede 400 gider.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
sefa mert
tamam fiberse gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. hatta en yüksek hızı en ucuza veren hangisiyse onu da kullanabilirsin. fiber net zaten sorun vermiyor iss sağlayıcısıyla muhatap olmuyorsun pek. olursan da milleni şu anki fiyatla senden kaynaklı ise sorun 400 liranı alıyor haberin olsun. yani bu işlerden hiç anlamıyorsan senin hatanda bakmaya gelmede 400 gider.
vallaha hocam genelde modemi, interneti veya gelen kabloları hiç kurcalamıyorum bana ne veriyorlarsa ne yapıyorlarsa öyle kalıyor ara sıra sadece modemi aç kapat yapıyorum o kadar kısacası pek anlamıyorum

sence hangi iss yi önerirsin bursada oturuyorum bu arada

xmajezik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Yazıcı
hali hazırda internet kullanıyorsan xdsl numaranı öğrenip kolayca geçiş yapabilirsin

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
sefa mert
hali hazırda internet kullanıyorsan xdsl numaranı öğrenip kolayca geçiş yapabilirsin
peki hocam bu olay nasıl oluyor ben onu anlamadım diyelim millenicom 1000 paketine geçtim ilk 4 ay sabit fiyat sonraki aylar ise yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden kullanımına devam ediliyor diyorlar yani ilk 4 ay 610tl sonraki aylar fiyat yükseliyormu ben burayı anlamadım

xmajezik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Yazıcı
peki hocam bu olay nasıl oluyor ben onu anlamadım diyelim millenicom 1000 paketine geçtim ilk 4 ay sabit fiyat sonraki aylar ise yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden kullanımına devam ediliyor diyorlar yani ilk 4 ay 610tl sonraki aylar fiyat yükseliyormu ben burayı anlamadım
hocam fiyat konusunda bişey diyemiyeceğim genelde turknete zam geliyordu bi kaç ay sonra millenicomada geliyordu müşteri hizmetlerinden bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır

DarylE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
hocam fiyat konusunda bişey diyemiyeceğim genelde turknete zam geliyordu bi kaç ay sonra millenicomada geliyordu müşteri hizmetlerinden bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır
Siz neye geçtiniz hocam ? Bende VDSL 70 MB bağlantım var turktelekom altyapili . 400 lira oldu turknet değiştirmek istiyorum

Top Bottom