Neler Yeni

Evde Spor Programı Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
EG
Arkadaşlar 1.65 boy kilo 53 kiloyum kilo kas hacim kazanmak istiyorum işten dolayı salona gidemiyorum evde aşağıya bıraktığım şekilde bir ekipmanım var buna uygun evde yapılacak bir program arıyorum en iyi şekilde yardımcı olabilecek var mı?

Ekipmanım bu arkadaşlar.

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
Arkadaşlar 1.65 boy kilo 53 kiloyum kilo kas hacim kazanmak istiyorum işten dolayı salona gidemiyorum evde aşağıya bıraktığım şekilde bir ekipmanım var buna uygun evde yapılacak bir program arıyorum en iyi şekilde yardımcı olabilecek var mı?

Ekipmanım bu arkadaşlar.

hocam googleda vardı galiba ama bitane bench sehpa almanızı öneririm.

Ekipmanım bu arkadaşlar.

Hocam dumbella en iyi kol omuz calisilir
Soyle basit bisey yapim
Oncelikle sizi rahatsiz etmeyecek size ne az ne asiri cok gelicek agirligimizi ayarliyoruz
Pazartesi kol
Sali omuz gogus
Carsamba bacak karin
Bunu tekrarla pazar rest dayin olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
EG
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dumbella en iyi kol omuz calisilir
Soyle basit bisey yapim
Oncelikle sizi rahatsiz etmeyecek size ne az ne asiri cok gelicek agirligimizi ayarliyoruz
Pazartesi kol
Sali omuz gogus
Carsamba bacak karin
Bunu tekrarla pazar rest dayin olsun
Evde yapılacak hareketler önemli hocam zaten

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Arda Yıldırım

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kendi sitesinden alsana 2 katı fiyat verip hiç bilinmeyen bir firmadan alacağına.

Şimdi gördüm stok kalmamış.

Böyle halter olanı var. Uzun barı 3 parçalı yani 2 ayrı dambıl olarak da kullanabiliyorsun sanırım. Dha uyguna geliyor yine.

Son düzenleme:

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Sadece spor yaparak hacim kazanamazsınız. Beslenme çok büyük bir etken gerekli makro besinleri almanız gerekiyor. Ege Fitness kanalında bir sürü video var evde çalışmak için birini kullanabilirsiniz.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Kendi sitesinden alsana 2 katı fiyat verip hiç bilinmeyen bir firmadan alacağına.

Şimdi gördüm stok kalmamış.

Böyle halter olanı var. Uzun barı 3 parçalı yani 2 ayrı dambıl olarak da kullanabiliyorsun sanırım. Dha uyguna geliyor yine.
Arkadaşın elinde zaten bulunuyormuş yazdığına göre

Top Bottom