Neler Yeni

Evde spor yapmak.

ReDanger

80+ Bronze
Merhaba değerli d.a forum üyeleri. Yaşım 15 boyum 1.58 kilom 40 😔. Arkadaşlar gerçekten çok zayıfım boyumda kısa 10. Sınıfa gidiyorum yani 10. Sınıfa gittiğimi söyledimmi inanmıyorlar "sen en fazla 7. Sınıfa gidiyorsun diyorlar"Köyde yaşıyorum. Ağırlık olarak biraz malzemelerim var(profosyonel değil klasik köydeki ağır demirler) Hangi haraketleri yapmam gerek? Eğer sıkı bir program yaparsam beslenme düzenim ne olmalı?

ReDanger

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınmıcaksan trolmu bu 40 kilo olman biraz değişik geldi bana bende 16 yaşındayım 54 kiloyum boyun 1 80 bana biraz değişik geldi
Krdşm asıl senmi trolsun boyum 1.58 yaşım 15 ve 2 günce 15 yaşıma girdim.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,869
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Merhaba değerli d.a forum üyeleri. Yaşım 15 boyum 1.58 kilom 40 😔. Arkadaşlar gerçekten çok zayıfım boyumda kısa 10. Sınıfa gidiyorum yani 10. Sınıfa gittiğimi söyledimmi inanmıyorlar "sen en fazla 7. Sınıfa gidiyorsun diyorlar"Köyde yaşıyorum. Ağırlık olarak biraz malzemelerim var(profosyonel değil klasik köydeki ağır demirler) Hangi haraketleri yapmam gerek? Eğer sıkı bir program yaparsam beslenme düzenim ne olmalı?
Dostum öncelikle kilo almaya bak boyun için köy taraflarında var mıdır bilmem ama okulda vs basketbol oynamanı öneririm.Araba,traktör lastikleriyle çalışabilirsin,şınav mekik ve barfiks çekebilirsin. Biraz geliştikten sonra balye taşırsın.

ReDanger

80+ Bronze
Dostum öncelikle kilo almaya bak boyun için köy taraflarında var mıdır bilmem ama okulda vs basketbol oynamanı öneririm.Araba,traktör lastikleriyle çalışabilirsin,şınav mekik ve barfiks çekebilirsin. Biraz geliştikten sonra balye taşırsın.
Daha dün balya taşıdım😀 hepsi 20kg.

ReDanger

80+ Bronze
Hocam basketbol bende oynamak çok istiyorum ama işte sınıftaki herkes 170 olunca ben öyle çok oynayamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yasim 13 boyum 1.63 kilom 47 sen baya zayıfsın yemek yemeni oneririm
Yemek yemem baya iyi bağışıklığım güçlü. Ne kadar yesemde yakıyorum ama nereye yakıyorum bende bilmiyorum.

ReDanger

80+ Bronze

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,869
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Hocam basketbol bende oynamak çok istiyorum ama işte sınıftaki herkes 170 olunca ben öyle çok oynayamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yemek yemem baya iyi bağışıklığım güçlü. Ne kadar yesemde yakıyorum ama nereye yakıyorum bende bilmiyorum.
Hocam sınıftakilere kıyasla kısa olmanız daha iyi oyun kurucu olursunuz.Ben basketbola başladığımda (bıraktım) 1.48 falandım hoca direk 3 hafta eğitimden sonra maçlarda oyun kurucu çıkarmaya başladı direk maçlara çıkmaya başladım kısa olduğumdan adamlar pek farketmiyordu baya avantaj sağladı.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,869
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Daha dün balya taşıdım😀 hepsi 20kg.
Biraz geliştikten sonra taşımanı öneririm kilo-kas oranına göre 20kg ortalamadan fazla benim gelişip taşırsın dediğim balyalar 50kg (bizim köydekilerin hepsi 50kg neden böyle bilmiyorum) biraz geliştikten sonra araba lastiği balya vs gidersin.

Rulep

80+ Gold
ailenizin boyları kaç eğer kısa ise yapılacak pek bir şey yok kilo içinde güzel beslenirsen alırsın bende zayıfım almaya çalışıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,821
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom