Neler Yeni

Evde tek iken aktivite önerisi

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Ne zaman evde yalnız kalsam saatlerce oyun oynuyorum başka bir aktivite yapmıyorum son zamanlarda oyunlar da bıktırmaya başladı zaman geçsin diye oynuyorum evde yanlızken hiç sarmıyor.Balkonda müzik dinleyip sigara içiyorum o da bir yere kadar hem yılbaşında sigarayı da bırakacağım.Ne yapabilirim evde yanlızken keyifli aktivite?

JSezar

80+ Silver
kitap oku:)

zipottik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Muhammed Yiğit
Aklıma birşeyler geliyo ama

Ekler

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    5.1 KB · Hit: 37

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
Mandala boyayabilirsin veya kendini karikatür çizmeye çalışabilirsin, yeni yemek tariflerine bakabilirsin, odanda veya evde dekorasyon değişikliklerinde bulunabilirsin

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akşamları yatarken okuyorum zaten okuyan bir insanım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mandala boyayabilirsin veya kendini karikatür çizmeye çalışabilirsin, yeni yemek tariflerine bakabilirsin, odanda veya evde dekorasyon değişikliklerinde bulunabilirsin
Karikatür çizme işi yattı aklıma bakacağım bir ara

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sakın çekme pişman olursun. güzel film önerisi falan al arkadaşlarından. agalarını eve çağır. internetten güzel bir yemek bul yapmaya çalış.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sakın çekme pişman olursun. güzel film önerisi falan al arkadaşlarından. agalarını eve çağır. internetten güzel bir yemek bul yapmaya çalış.
Çekmiyom zaten ihtiyaçlarımı gideriyorum kız arkadaşım var.Film izlemeyi eskiden çok seviyordum fakat artık izleyemiyorum nedense ilk 5 dakikada sıkılıyorum 5 dakikada ne gördünde kapattın diyeceksin ama bende bilmiyorum sabırsız bir insanım galiba.En son izlediğim sevdiğim film 8 mm idi onunda ilk yarım saati instada geçti sonradan oturup ciddi ciddi izleyip beğendim.Varsa film önerin güzel beklerim.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çekmiyom zaten ihtiyaçlarımı gideriyorum kız arkadaşım var.Film izlemeyi eskiden çok seviyordum fakat artık izleyemiyorum nedense ilk 5 dakikada sıkılıyorum 5 dakikada ne gördünde kapattın diyeceksin ama bende bilmiyorum sabırsız bir insanım galiba.En son izlediğim sevdiğim film 8 mm idi onunda ilk yarım saati instada geçti sonradan oturup ciddi ciddi izleyip beğendim.Varsa film önerin güzel beklerim.
Benim en sevdiğim film “Fight Club”. Arkadaşlarım falan sıkılmış ama bana akıcı gelmişti. Sonra Dizi olarak The Boys güzel. Yeni sezonu bekliyorum. Bu arada bende 5dk da sıkılan bir insanım ama biraz dişini sıkınca sarıyor baya. Normalde aklımda bir sürü film olurdu ama soru sorulunca unuttum 🤠

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Benim en sevdiğim film “Fight Club”. Arkadaşlarım falan sıkılmış ama bana akıcı gelmişti. Sonra Dizi olarak The Boys güzel. Yeni sezonu bekliyorum. Bu arada bende 5dk da sıkılan bir insanım ama biraz dişini sıkınca sarıyor baya. Normalde aklımda bir sürü film olurdu ama soru sorulunca unuttum 🤠
Fight Cluba mecbur bakacağız bir ara allahın emri oldu o artık.Sağol öneriler için

Top Bottom