Neler Yeni

EVDEN AYRILMA YAŞAM TARZI DEĞİŞTİRME ARKADAŞLARDAN VAZGEÇME PSİKOLOJİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kağan KAYA
Arkadaşlar merhaba yakın zamanda memlete gidicem ve bu benim hayatımı nerdeyse %100 değiştiricek oturduğum yerde arkadaşlarım var dışarı çıkıp eyleniyoruz spor yapıyorum takıldığım kızlar var plan yaptıgım insanlar var ve memlekete gidersem en az 2 hafta durucam ama bu en az genel olarak nerden baksanız 1 ay 45 gün arası dururum yani ve bu süreler çok uzun bana sorarsanız her gün dc de arkadaşlarla konuşmak falan cidden bunlar 30 45 gün arası yapabilrmiyim bilmiyorum genel oalrak çok spor yapan birisiyim karantianda aldıgım yağ kütlesini eritmek için gidicem asıl memlekete çünkü çok iş var ve benimde antrenmanımla birleştirirsek çok kas kütlesi yapar ve aynı zamanda üstümdeki fazlalık kütleyi atarım ama cidden çok büyük bir ortam değişikliği yaşıycam farklı bir dünyaya ışınlanmışım gibi olucak ve her gece düşünücem onları bu cidden leş gibi olucak orada çok arkadaşım yok edinmeyide düşünmüyorum psikolojik olarak arkadaşlarıma bağlanan biriyim (arkadaştan kastım cidden güvendiğim çoğunlukla az bulunan kesim hep sırrını falan paylaşıp aranızdaki samimiyetten dolayı açık dille konuşabildiğim kişi maddi muanevi yanımda durucak insan) geri döndüğümde oradaki insanlarıda özlerim açıkçası aklıma gelirler bu psikolojiyi nasıl kırıcam napıcam hiç bi fikrim yok ama yardımcı olursanız cidden yardımcı olmuş olursunuz teşekkürler iyi forumlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,303
Üyeler
156,757
Son üye
Nvidiabigamd