Neler Yeni

Everest Rampage ETX-750 80+ Gold PSU 669TL!

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
@Mehmet Yılmaz Hocam kapatmayı düşünüyor musunuz? Bence düşünmelisiniz. Bu kavga burda uzar uzar gider.

herkesiöldür31

80+ Bronze
Bu herif hala haha atıyor kendini komik sanıp ama kimsenin onu takmadığının farkında değil 🤣 biliyorum normal hayatında kimsenin ilgisini çekmediğin için burda azıcık konuşulmak mı istiyorsun yoksa ?
Beni takmasaydınız bu konu zaten 12 sayfa olmazdı. Ben hahaha'yı komik bulduğum için atıyorum. İlgi istesem burada olmam. Burası ilgi çekeceğim son yer.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Sen PSU inceliyordun. Bu modüler olmayan tam performans veremeyen PSU B tier iken yok markadan dolayı ezmeyin diyorlar ama kapasitörleri acayip abartılan Corsair RM ile B tierde?

Corsair RM bence b tier bir PSU değil.
Tek eksiği hold-up time kapasitörü kalitesiz fakat ufak bir sorun. Bence en az a- olmalı. ETX-750 ile Sama Forza iç yapısının aynı olduğuna dair kanıt görmedim.

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Utku AYDIN
Bu Rampage'in en iyi PSU'su, gigabyte'ın üst seviye bir güç kaynağıyla aynı iç yapıyı kullanıyor. Tier Listte de A sınıfındaydı sanırım. Patlıyor falan demeyin.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,584
İsim
Bilal Tepe
Corsair RM bence b tier bir PSU değil.
Tek eksiği hold-up time kapasitörü kalitesiz fakat ufak bir sorun. Bence en az a- olmalı. ETX-750 ile Sama Forza iç yapısının aynı olduğuna dair kanıt görmedim.
Ayni değil zaten forza 1. Sama 2. 24k 3. Sırada

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,584
İsim
Bilal Tepe
Bu Rampage'in en iyi PSU'su, gigabyte'ın üst seviye bir güç kaynağıyla aynı iç yapıyı kullanıyor. Tier Listte de A sınıfındaydı sanırım. Patlıyor falan demeyin.
B de şuan forza serisi tier a da

Top Bottom