Neler Yeni

Evimin Önünden Fiber Geçiyor Fakat Fiberi Vermiyorlar Mevzusu

mertkuskapan

Software Developer
Yönetici
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
Mert Kuşkapan
Instagram
mertkuskapan
Facebook
helpmert
Twitter
mertkuskapan
Bir IMG Ekledim konuya :)

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,852
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
KYK interneti ile 1 saate anca görürüm. :confused:
Al boyutunu küçülttüm. 1 mb falan heralde.
1634332221824.png

marilyn

80+ Silver
  • Karşı binamda fiber var bizde yok.. Bize de aktarılır mı?
    • Hayır. Telekom şirketi buna yanaşmaz. Yanaşabilmesi için ona çok fazla daire sayısı ve abone vaad etmeniz gerekmektedir. Eğer karşınızda site var sizin binanız 4 katlı bir apartman dairesiyse kesinlikle yanaşmaz. Yanaşırsa hayatınızdaki tüm şansınızın %100'ünü kullanmışsınzıdır demektir.
hayatımın 100% ünü kullandık desene be 9420334 kez aradım ve kirada oturan evime fiber geldi ardından iş gereği taşınmam gerekti

edit ev adresini girince fiber destekliyor 80mbps alabilirsiniz yazıyor millenicomda daha tadamadan taşındım şimdi geçtiğimiz evde vdsl var bunada şükür adsl cehenneminden çıktığım için mutluyum

mertkuskapan

Software Developer
Yönetici
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
Mert Kuşkapan
Instagram
mertkuskapan
Facebook
helpmert
Twitter
mertkuskapan
hayatımın 100% ünü kullandık desene be 9420334 kez aradım ve kirada oturan evime fiber geldi ardından iş gereği taşınmam gerekti

edit ev adresini girince fiber destekliyor 80mbps alabilirsiniz yazıyor millenicomda daha tadamadan taşındım şimdi geçtiğimiz evde vdsl var bunada şükür adsl cehenneminden çıktığım için mutluyum

VDSL çakma fiber zaten :) Sokağa kadar fiber sonrası bakır. Bakırın girdiği yerden korkun

marilyn

80+ Silver
VDSL çakma fiber zaten :) Sokağa kadar fiber sonrası bakır. Bakırın girdiği yerden korkun
valla öyle ya bunada şükür bi fiber değil ama olsun uploadım 8 artık mutluyum :D

kapıya kadar bağlamışlardı bi cihaz kablo falan bağlamışlardı kapıya kadar başvuruyu yaparsanız fiber modem ile paketiniz değiştirilir dediler taşınacağımız için çok şaapmadım xd ucundan şu fiberin tadınıda alabilseydim keşke

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benim sokağıma fiber altyapı yapıldı,daireme kadar(görebildiğim kadarıyla beyaz renk biraz kalın bir kablo ile)geldi. Ancak aradığımda hala fiber altyapınız gözükmüyor diyorlar. Ne zaman aktif olur?(daireye kadar geleli 2 hafta fln oldu)

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Yeni taşındığım binaya fiber 1 ayda geldi bağlandı. Turknet üzerinden fiber alıyorum 100mbit hızında oldukça da memnunum diyebilirim. Daha evvel eski oturduğum evde vdsl 50mbit hizmet alıyordum yine Turknet operatörüydü ondan da memnundum gerçi. Şimdi fibere alışmaya çalışıyorum donma kasma takılma dertleri bitti gibi. Varsa böyle bir hizmet yararlanmak gerekli birazda oturulan bölgelere göre özellikle yeni yerleşim alanlarında bu hatlar daha çok varlar gibi.

Top Bottom