Neler Yeni

Çözüldü✓ EXCALİBUR BİLGİSAYARIM YERE DÜŞTÜ!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yağmur yıldırım
Öncelikle merhaba ben bu gece masamdan elime alıp başka bir yere koymak için Casper Excalibur G870 bilgisayarımı yere düşürdüm ancak çalışır vaziyette ve yaklaşık 1 metre veya fazlasından yere ince bir halının üzerine düştü bir an eyvah gitti bilgisayar dedim ama çalıştı etrafına baktım bir şey göremedim yazarken bile elim titriyor o derece korktum yeni fark ettimki sol alt açılmış ancak vida üstünde tırnaklarını geri taktım fotoğraf atamıyorum çünkü PC'den yazıyorum performans sorunu var mı? Diye Valorant'a girdim ekran kartı sürücüsü çöktü normal şartlarda bazen çöküyordu sonra da Valorant açılırken siyah ekranda kaldı Tomb Raider GOTY girdim sadece ısındı ama açıyor ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim sabah durumu aileme açıklayacağım yakın zamanda PC bozulurmu sizce ama bilgisayarı servise 1 ayda zor götürebilirim ne yapacağım bilmiyorum
Sistem: i7 12650H RTX3060 16 GB RAM 500 GB SSD

Mesaj otomatik birleştirildi:

SOLA DÖNÜK BİR ŞEKİLDE DÜŞTÜ

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yağmur yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yağmur yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartını test sok 30 dk hata sorun çıkıcak mı diye bak
HOCAM FURMARK A 30 DK TEST YAPTIM ŞARJ CİHAZI TAKILI BİR ŞEKİLDE MİN38 MAX 86 DERECEYİ GÖRDÜ AMA BİRŞEY OLMADI ŞİMDİ İŞLEMCİYİDE TEST EDEECEĞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ SİZE MİNETTARLIĞIMI DİLE GETİREMİYORUM BİLE AMA EKRN KARTI SÜRÜCÜMÜ GÜNCELLESEM VALORANT AÇAR GALİBA AMA GÜNCELLERKEN BİR SORUN YAŞARMIYIM SİZCE?

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Düşmeye bağlı olarak ekran kartı veya işlemcinde sorun olmus olması pek olası değil, olsa olsa mekanik parçalarda sorun olabilir. İşlemcini de test et eğer soğutma performansında bir sorun yoksa için rahat kullanmaya devam edersin, geçmiş olsun.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda
Geçmiş olsun hocam ekran kartı ve işlemcinizi test edebilirsiniz, ek olarak isterseniz ssdyi de teste sokabilirsiniz, eğer zaten bir sorun çıkmazsa rahatça kullanabilirsiniz ama dikkatli olunuz. Geçmiş olsun tekrardan iyi sabahlar.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Muhtemelen bişe olmamıştır rahat olabilirsin

Aykut D.

80+ Gold
Cihazda harddisk varsa zarar gormus olabilir. Yoksada pek zarar gorcek donanım yok. Yinede detaylıca kontrol etmekte fayda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yağmur yıldırım
Düşmeye bağlı olarak ekran kartı veya işlemcinde sorun olmus olması pek olası değil, olsa olsa mekanik parçalarda sorun olabilir. İşlemcini de test et eğer soğutma performansında bir sorun yoksa için rahat kullanmaya devam edersin, geçmiş olsun.
ettim hocam teşekkür ederim çalışıyor sorunsuz

Cihazda harddisk varsa zarar gormus olabilir. Yoksada pek zarar gorcek donanım yok. Yinede detaylıca kontrol etmekte fayda var.
m2 ssd var

servie varince söyleyeceğim hocam teşekkür ederim

Muhtemelen bişe olmamıştır rahat olabilirsin
olmamış artık valorant ta açıyor teşekkür ederim

Geçmiş olsun hocam ekran kartı ve işlemcinizi test edebilirsiniz, ek olarak isterseniz ssdyi de teste sokabilirsiniz, eğer zaten bir sorun çıkmazsa rahatça kullanabilirsiniz ama dikkatli olunuz. Geçmiş olsun tekrardan iyi sabahlar.
ssd yi de sokacağım teste hocam teşekkür ederim çalışıyor

YAZAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM TESTLERDEN SORUNSUZ ÇIKTI BİLGİSAYAR ÇOK SAĞOLUN PC DE HARDDİSK YOK M2 SSD VAR BU YÜZDEN ŞANSIM VARMIŞ CİDDEN

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yağmur yıldırım
ARKADAŞLAR DURUMU ÇÖZDÜM AİLEME DE DANIŞTIM SERVİSE GİDİNCE DETAYLI BAKTIRACAĞIM MERAK EDEN ARKADAŞLAR MESAJI OKUR HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Top Bottom