Neler Yeni

Excalibur g770 alınır mı?

Lazlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Göktuğ Uluğ
Arkadaşlar cidden kafamı kurcalayan bir konu. Sizce almalı mıyım? Isınma problemi var diyenler oluyor. Sizce nasıl bir laptop?

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Karşılaştırılmaz ama 11 yıldır kullandığım laptop boşta 70 derecede çalışıyordu.(Casper) özellikle karşılaştırılamaz diyorum.

Lazlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Göktuğ Uluğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Casper laptop alınmaz.
Karşılaştırılmaz ama 11 yıldır kullandığım laptop boşta 70 derecede çalışıyordu.(Casper) özellikle karşılaştırılamaz diyorum.
Acer nitro 5 vardı daha 9 günlük bir laptoptu fakat ekran kartı sıkıntılı çıktığı için iadeye yolladım daha sonuç çıkmadı aldığım mağaza excalibur ile değişim yapabileceklerini söylediler sizce ne yapmalıyım?

PustiKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
İsim
Emre Aygan
Acer nitro 5 vardı daha 9 günlük bir laptoptu fakat ekran kartı sıkıntılı çıktığı için iadeye yolladım daha sonuç çıkmadı aldığım mağaza excalibur ile değişim yapabileceklerini söylediler sizce ne yapmalıyım?
İadesini alıp başka laptop bakın. Veya aynı laptop'un değişimini alın.

Lazlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Göktuğ Uluğ
İadesini alıp başka laptop bakın. Veya aynı laptop'un değişimini alın.
hocam casper neden alınmaz sorunları nelerdir pek bilgim olmadığı için bilgilendirirsen çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Lazlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Göktuğ Uluğ
Malzeme kalitesi kötü ve fazla ısınıyor.
açıkçası aciliyetim var üniversite öğrencisiyim ve teknik servis 20 iş günü içerisinde dönüş yapacaklarını belirttiler öğrenci olduğum için aciliyet belirttim biraz daha hızlı davranacaklarını söylediler fakat excalibur teklifi cazip gelmedi değil ısınma problemi olarak yük altında kaç dereceleri görmekte hocam?

PustiKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
İsim
Emre Aygan
açıkçası aciliyetim var üniversite öğrencisiyim ve teknik servis 20 iş günü içerisinde dönüş yapacaklarını belirttiler öğrenci olduğum için aciliyet belirttim biraz daha hızlı davranacaklarını söylediler fakat excalibur teklifi cazip gelmedi değil ısınma problemi olarak yük altında kaç dereceleri görmekte hocam?
90-100.

Lazlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Göktuğ Uluğ
Rica ederim. İyi geceler.
iyi geceler hocam iyi forumlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rica ederim. İyi geceler.
Hocam son bir sorum olacaktı 90 100 dereceyi kaç saat oyun oynarsam gösterir çünkü genelde max 2 saat oyun oynarım o da league of legends. Onun dışında ya ders yaparım ya da dizi film izlerim eğer bu şekilde kullanımda 90 100 dereceyi görüyorsa kesinlikle uzak dururum zaten. gta 5, watch dogs 2 gibi oyunları max 1 saat oynamaktayım 4 5 saat boyunca oyun oynamam öyle

Son düzenleme:

PustiKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
İsim
Emre Aygan
Hocam son bir sorum olacaktı 90 100 dereceyi kaç saat oyun oynarsam gösterir çünkü genelde max 2 saat oyun oynarım o da league of legends. Onun dışında ya ders yaparım ya da dizi film izlerim eğer bu şekilde kullanımda 90 100 dereceyi görüyorsa kesinlikle uzak dururum zaten.
Emin değilim. Ancak risk almaya değmez.

Top Bottom