Neler Yeni

Excalibur G870 1 aylık kullanıcı yorumu.

furkan52w

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Eyüp
Aldığım Model bu
ilk öncelikle .
bu laptopu alırken ne kadar alma pişman olursun.git victus al nitro5 al densede ben yinede kafama koydum aldım.
FAN SESİ :FAZLA Bİ FAN SESİ YOK SADECE YÜKSEK PERFORMANS MODUNDAYKEN FAN SESİNİ TAM DUYABİLİRSİNİZ (FN+1)İLE SOĞUTUCU AÇILIR FAN SESİDE HALİYLE BAYAĞI ARTIYOR AMA RAHATSIZ EDİCİ BİR SEVİYEDE DEĞİL.
GENEL OLARAK SERİN ÇALIŞAN BİR LAPTOP.
ŞU ANA KADAR HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM LAPTOPUN KURULUMU SORUNSUZ BİTTİ.
DARBOĞAZ: THE LAST OF US APEX LEGEND GİBİ DARBOĞAZ YAPAN OYUNLARI ÇOK OYNADIM VE HİÇBİRİNDEDE BİR DARBOĞAZ SÖZ KONUSU OLMADI FPS DEĞERİM EN AZ 95 LERDE OLDU GENEL OLARAK 120-144
EĞERKİ BÜTÇENİZ VARSA DAHA İYİ Bİ İŞLEMCİ SEÇMENİZİ ÖNERİRİM.
BAŞKA SORU NUZ VARSA BUYURUN YANITLİYİM.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Aldığım Model bu
ilk öncelikle .
bu laptopu alırken ne kadar alma pişman olursun.git victus al nitro5 al densede ben yinede kafama koydum aldım.
FAN SESİ :FAZLA Bİ FAN SESİ YOK SADECE YÜKSEK PERFORMANS MODUNDAYKEN FAN SESİNİ TAM DUYABİLİRSİNİZ (FN+1)İLE SOĞUTUCU AÇILIR FAN SESİDE HALİYLE BAYAĞI ARTIYOR AMA RAHATSIZ EDİCİ BİR SEVİYEDE DEĞİL.
ŞU ANA KADAR HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM LAPTOPUN KURULUMU SORUNSUZ BİTTİ.
DARBOĞAZ: THE LAST OF US APEX LEGEND GİBİ DARBOĞAZ YAPAN OYUNLARI ÇOK OYNADIM VE HİÇBİRİNDEDE BİR DARBOĞAZ SÖZ KONUSU OLMADI FPS DEĞERİM EN AZ 95 LERDE OLDU GENEL OLARAK 120-144
Hp victus 16 r1073 aldım iade edip bunu mu alsam?

yusufyeni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf YENİ
Aynı makinanın i7 12. Nesil işlemcilisini 28kya tanıdıktan alabilme imkanım var. Ekran kartı tdp değeri sanırım 95w ve bence yeterli fena değil. Çok kararsızım

furkan52w

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Eyüp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı makinanın i7 12. Nesil işlemcilisini 28kya tanıdıktan alabilme imkanım var. Ekran kartı tdp değeri sanırım 95w ve bence yeterli fena değil. Çok kararsızım
Bendeki 105w ama i7 işlemci bu sistemi uçurur

aerys_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İlker Akkaya
Aldığım Model bu
ilk öncelikle .
Hocam ofis modunda normal kullanımda Google da iken fanların RPM değerleri nedir acaba ? Bende CPU fan 3300 altına düşmüyor da.

Top Bottom