Neler Yeni

EXCALIBUR G870 i7 32 GB RAM RTX 4060 2 TB SSD 29499 TL (İKİNCİ EL OLABİLİR)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Özer
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ali Gülgör
bunu geçen ay arkadaşa atmıştım almıştı 29 du galiba aldığında
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu geçen ay arkadaşa atmıştım almıştı 29 du galiba aldığında
peşin fiyatına 6 taksit bide

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunlar yerine Vatan Bilgisayar'daki f/p olan hazır sistemleri almak daha mantıklı hem de daha uygun bu gereksiz pahalı.(Peşin fiyatına 3 taksitte var)
laptopla masaüstü bilgisayar aynı şey mi hocam ne alakası var şahsen ben masaüstü sevmiyorum

Nazenara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mert ÖZ
İlgilendiği Kategoriler
Yakuza CZN Burak
Steam
https://steamcommunity.com/id/nazenara
Discord
nazenarakasuga
laptopla masaüstü bilgisayar aynı şey mi hocam ne alakası var şahsen ben masaüstü sevmiyorum
Tamam laptop içinde diyelim kusura bakma laptoptan çok çektiğimden dedim.Her türlü Casper almak mantıklı değil. Bütçen ne kadar ona göre sana taksit yapabileceğin laptop önermeye çalışayım yanlış anlama beni.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
Laptoptaki RTX 4090 masaüstünde 4070 e denk ona göre performans beklentiniz olsun .

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
Casper ve monster…aman diyim
casper g770 serisi dışında modeller gayet iyi heleki x400 ler muhteşem - Monster ise abra haricindeki bütün modelleri gayet iyi son 5 yıldır belki 1000 tane casper monster müşterim oldu bu saydığım sorunlu modeller dışındakilerde problem yaşayan görmedim geri dönüş almadım.

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
Yav şunu herzaman biri yapar zaten. Abi anlamiyor adamlar, leptop istiyosa bi insan, ihtiyaci leptop” tasinabilir bilgisayar” olamaz mi acaba.

Nazenara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mert ÖZ
İlgilendiği Kategoriler
Yakuza CZN Burak
Steam
https://steamcommunity.com/id/nazenara
Discord
nazenarakasuga
Yav şunu herzaman biri yapar zaten. Abi anlamiyor adamlar, leptop istiyosa bi insan, ihtiyaci leptop” tasinabilir bilgisayar” olamaz mi acaba.
Kusura bakmayın ama ben onun tamamen laptop istediğini, tamamen ihtiyacının laptop bilsem zaten hiç demem ki. O fiyatlarda masaüstü çok güzel toplanabildiği için ve rahatlığı için dedim (laptop bana zulüm olduğu için de dedim) kimisi içindir güzeldir laptop bir şey diyemem. Yanlış bir şey dediysem özür dilerim yanlış anladığım için de. Demişsin ya öyle ama çok rahatta anlıyorum şükürler olsun ki :D . Zaten üstte de söyledim laptop bütçeni söyle ki yardımcı olayım diye.

aslan6226

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Çağdaş
g870 cok isiniyor bilgin olsun ona gore performansi dusuyor kendim kullaniyorum islemci 100 derece goruyor ve bakimini kaliteli macunlarla yaptim. simdi ptm7950 siparisi verdim belki duzelir umuduyla . Casper almayın bence .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,086
Üyeler
156,432
Son üye
scaryido89
Top Bottom