Neler Yeni

Exvega vesta kumaş profesyonel oyuncu koltuğu alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
ahmet burak kara
Oturma kısmındaki yandan sınırlayıcı çıkıntılar her oyuncu koltuğunda kötü. Çok düzgün oturmanız lazım. Ben mesela yayılıp oturmak istiyorum yanlardaki çıkıntılar canımı yakıyor. Yok ben omurga sağlığıma aşığım diyorsanız kötü koltuk değil gibi. Ben değilim valla rahat etmek isterim .Aldık zamanında bi koltuk sağlam da çıktı bi 10 sene gider böyle

Elweald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Alican
Steam
Elweald
Discord
Elweald#8917
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oturma kısmındaki yandan sınırlayıcı çıkıntılar her oyuncu koltuğunda kötü. Çok düzgün oturmanız lazım. Ben mesela yayılıp oturmak istiyorum yanlardaki çıkıntılar canımı yakıyor. Yok ben omurga sağlığıma aşığım diyorsanız kötü koltuk değil gibi. Ben değilim valla rahat etmek isterim .Aldık zamanında bi koltuk sağlam da çıktı bi 10 sene gider böyle
hocam bende nerdeyse yatarak ve zorlayarak kullanıyorum biraz koltuğu benim için uygun değilmidir veya önerin var mı?

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ali Burak

Elweald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Alican
Steam
Elweald
Discord
Elweald#8917
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yav kardeşim su siteye üye olalı daha kaç gün oldu, battım resmen. Benim koltukta çok eskidi, zamanında 500 TL ye almıştım.
Valla fiyat iyi, şeytana uyasim var ama, banka da beni oyacak bu gidişle
hocam fiyatlar iyi de sağlam mı acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
ahmet burak kara
hocam bende nerdeyse yatarak ve zorlayarak kullanıyorum biraz koltuğu benim için uygun değilmidir veya önerin var mı?
yatarak kullanmanda sorun olmaz. Sağa sola kaykılamazsın. nasıl tarif ederim bilemiyorum ama mesela bir ayağını altına alsan bacağına batıyor bahsettiğim çıkıntılar. Sağa sola devrileyim biraz dersen yine aynı yandan bir bası oluyor, uzun sürede can yakıyor.

Top Bottom