Neler Yeni

F/P Gaming Klavye Önerisi

Hydra*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat
Merhabalar klavye almayı düşünüyorum bütçem 1000-1500 ama alacağım klavyenin yurt dışından gelmesini istemiyorum uygun bir klavye önerir misiniz? ?
Red switch olursa daha iyi olabilir teşekkürler

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Arnold Ciwardagexer
Merhabalar klavye almayı düşünüyorum bütçem 1000-1500 ama alacağım klavyenin yurt dışından gelmesini istemiyorum uygun bir klavye önerir misiniz? ?
Red switch olursa daha iyi olabilir teşekkürler
Hocam yurt içi pek kaliteli bir şey bulamayabilirsiniz. Sizin yerinizde olsam bu bütçeyle Amazondan RK61 alırdım. Hem tuş düzeni Türkçe için de uygun.
RK61 Almanca versiyonu RGB Oyun Klavyesi Mekanik Klavye 2,4 GHz Kablosuz/Bluetooth/Kablolu%60 TKL Klavye, Hot-Swap Kırmızı Anahtar, RGB Aydınlatmalı Win/Mac ile Uyumlu, beyaz (QWERTZ) : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Hydra*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yurt içi pek kaliteli bir şey bulamayabilirsiniz. Sizin yerinizde olsam bu bütçeyle Amazondan RK61 alırdım. Hem tuş düzeni Türkçe için de uygun.
RK61 Almanca versiyonu RGB Oyun Klavyesi Mekanik Klavye 2,4 GHz Kablosuz/Bluetooth/Kablolu%60 TKL Klavye, Hot-Swap Kırmızı Anahtar, RGB Aydınlatmalı Win/Mac ile Uyumlu, beyaz (QWERTZ) : Amazon.com.tr: Bilgisayar
hocam bir sıkıntı olduğunda ne olacak ? zaten kargo geç geliyor bir sıkıntı olursa iadesi değişimi çok uğraştırır :/ hiç yurtdışı alışverişide yapmadım onun için güvenemiyorum. parası birazdaha fazla olsun türkiyeden olsun :D

Top Bottom