Neler Yeni

Yardım F/P Mekanik Klavye Önerisi

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Max 800-900TL ye kadar mekanik klavye önerisi lazım sessiz değil sesli switch istiyorum önceki klavyem KB-R96 idi daha iyisini almak için sattım bilek desteği önemli değil önemli olan RGB olması full anti-ghosting olması bide sesli switch olması ama sessiz switch öneriside alabilirim 1. Tercihi sesli switch önerilerinizi bekliyorum yada donanım arşivinin ayın ürünleri kampanyasını mı bekleyeyim önerileriniz nedir

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vaktin yoksa v3 indirim kovalarım dersen xpg summoner

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Bunu gördüm büyük olanı %100 olanını almayı düşünüyodum itopya 700tl ye indirdiğinde fakat yetişemedim alamadım sizce bunu alayım mı yoksa ayın ürünlerini bekleyeyim
Karar sizindir. Benim paylaştığım modelde numpad bulunmuyor. Sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa alınabilir. 👍 Satıcı amazon olduğu için iade kolay olur.

KnightDavion

80+ Bronze
Bunu gördüm büyük olanı %100 olanını almayı düşünüyodum itopya 700tl ye indirdiğinde fakat yetişemedim alamadım sizce bunu alayım mı yoksa ayın ürünlerini bekleyeyim

Bir ara İtopya'da 600 TL'ye de düştü, almadım. Pişmanım. Asus K7'yi de 800 TL'ye almadım ona da pişmanım.

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karar sizindir. Benim paylaştığım modelde numpad bulunmuyor. Sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa alınabilir. 👍 Satıcı amazon olduğu için iade kolay olur.
Aynen amazon prime ım falanda var amazondan çok ürün aldım çok iyi ama dediğim gibi acaba numpadli versiyonu indirime girer mi yada xpg summoner indirime girer mi acaba nisan ayının ürünleri ne olur acaba

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Aynen amazon prime ım falanda var amazondan çok ürün aldım çok iyi ama dediğim gibi acaba numpadli versiyonu indirime girer mi yada xpg summoner indirime girer mi acaba nisan ayının ürünleri ne olur acaba
Bilgim yok. Ancak XPG modelinin fiyatları çok yükselmeye başladı. Ne olacağını pek belli olmuyor.

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Bilgim yok. Ancak XPG modelinin fiyatları çok yükselmeye başladı. Ne olacağını pek belli olmuyor.
O yüzden acaba gelecek ayın ürünü xpg den olabilir mi yani abdullah abi çok iyi indirim yaptırıyor ondan dolayı beklemekte içimden geliyor yada beklemeyip indirimden faydalanmakta siz olsanız ne yapardınız

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
O yüzden acaba gelecek ayın ürünü xpg den olabilir mi yani abdullah abi çok iyi indirim yaptırıyor ondan dolayı beklemekte içimden geliyor yada beklemeyip indirimden faydalanmakta siz olsanız ne yapardınız
Bilemeyiz.

Top Bottom