Neler Yeni

F/P wireless mouse önerileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet
Bütçe
700
Merhabalar, yakın bir zamanda 600-700 TL bütçe ile wireless mouse almak istiyorum rival 3 wireless bulabildim sadece o bütçelerde ama onunda pil konusunda şikayetlerini gördüm. Pilli değilde şarjlı bir mouse olsa çok daha güzel olur. Önerileriniz nedir yardımcı olabilir misiniz :)

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
Merhabalar, yakın bir zamanda 600-700 TL bütçe ile wireless mouse almak istiyorum rival 3 wireless bulabildim sadece o bütçelerde ama onunda pil konusunda şikayetlerini gördüm. Pilli değilde şarjlı bir mouse olsa çok daha güzel olur. Önerileriniz nedir yardımcı olabilir misiniz :)
o bütçeye şarjlı olarak sadece delux m800 wireless ve fury z var

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
Glorious model d wireless nasıl hocam
baya iyi. bamf sensörü ve kailh switchleri var skatezleri ve parakort sarj kablosunu söylemeye gerek yok tek eksisi malzeme kalitesi olarak rakiplerinin gerisinde

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,232
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601

labaci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete Talay
baya iyi. bamf sensörü ve kailh switchleri var skatezleri ve parakort sarj kablosunu söylemeye gerek yok tek eksisi malzeme kalitesi olarak rakiplerinin gerisinde
1000 TL'ye wireless mouse ne önerirsiniz ? Çok fazla seçenek var kafam inanılmaz karıştı. Beyaz olursa daha çok sevinirim ama fp en iyi ne alabilirim

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
1000 TL'ye wireless mouse ne önerirsiniz ? Çok fazla seçenek var kafam inanılmaz karıştı. Beyaz olursa daha çok sevinirim ama fp en iyi ne alabilirim
hangisi eline uyar sence? hangisinde rahat etceğini düşünüyorsan onu al
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada biraz fazla mouse atmışım kafan iyice karışmış olabilir 😅 elinin boyutu ve tutuş şeklin ne
images.jpeg

Son düzenleme:

labaci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete Talay
hangisi eline uyar sence? hangisinde rahat etceğini düşünüyorsan onu al
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada biraz fazla mouse atmışım kafan iyice karışmış olabilir 😅 elinin boyutu ve tutuş şeklin neAlıntıyı görüntüle
Palm grip

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
deathadder veya pwnage senin için en uygun olanı. elin orta boyuttaysa model d'de alabilirsin. deathadder pille çalışıyor bu arada
almadan önce mağazaya gidip denemen iyi olur

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,999
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
rival 3 wireless.

Myst3ry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Can
Ben tercihimi g305 ten yana kullandım. 29 temmuzda almışım neredeyse 3 ay olacak daha pil değiştirmedim.(günde 10-12saat arası kullanım) Sadece sol başparmağa denk gelen tuşlara yanlışlıkla basılabiliyor kötü konumlandırılmış. Farenin tam şişkin yerinde. Yanlışlıkla basılabiliyor. O tuşları kapattım. Sende düşünebilirsin.

labaci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete Talay
deathadder veya pwnage senin için en uygun olanı. elin orta boyuttaysa model d'de alabilirsin. deathadder pille çalışıyor bu arada
almadan önce mağazaya gidip denemen iyi olur
Hocam elim büyük 190 adamım g203 var şu an küçük elime baya ama alıştım artık

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri