Neler Yeni

Yardım FACEBOOK HESABIMA BAĞLI OYUNA GİRERKEN ALDIĞIM TUHAF HATA(ÇÖZEMİYORUM)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Aleyna
Dostlarım merhabalar. Sizlere bir sorum olacak.
Screenshot_2021-10-08-02-14-20-949_air.com.oyunstudyosu.sanalika.mobile.jpg

Play Store'dan indirdiğim "Sanalika" oyununu "Facebook ile giriş yap" seçeneği ile açmaya çalışırken resimdeki hatayı alıyorum.

Oyunu defalarca sil/yükle yapmama rağmen yine aynı şekilde Facebook'u da sil/yükle yapmama rağmen, ve Facebook'ta bir kaç ayarlama yapmama rağmen bir sonuç alamıyorum.

Oyunun Destek Ekibine ve Facebook'a durumu bildirdim ama kaydedeğer bir geri dönüş alır mıyım bilmiyorum. Bir de buradan şansımı denemek istedim. Çözümü nedir bunun? Bilen arkadaşlar ilgilenir, yardımcı olursa şayet çok sevinirim.

Okuyan, vakit ayıran herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dostlarım merhabalar. Sizlere bir sorum olacak.
Alıntıyı görüntüle
Play Store'dan indirdiğim "Sanalika" oyununu "Facebook ile giriş yap" seçeneği ile açmaya çalışırken resimdeki hatayı alıyorum.

Oyunu defalarca sil/yükle yapmama rağmen yine aynı şekilde Facebook'u da sil/yükle yapmama rağmen, ve Facebook'ta bir kaç ayarlama yapmama rağmen bir sonuç alamıyorum.

Oyunun Destek Ekibine ve Facebook'a durumu bildirdim ama kaydedeğer bir geri dönüş alır mıyım bilmiyorum. Bir de buradan şansımı denemek istedim. Çözümü nedir bunun? Bilen arkadaşlar ilgilenir, yardımcı olursa şayet çok sevinirim.

Okuyan, vakit ayıran herkese teşekkürler.

Bunu indirip dener misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Aleyna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bunu indirip dener misin?
Tamam ama bu uygulama Pc için yapılmış bir uygulama ve android versiyonu da mevcut değil. Ne yazık ki işime yaramayacak. Yine de teşekkürler.

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Tamam ama bu uygulama Pc için yapılmış bir uygulama ve android versiyonu da mevcut değil. Ne yazık ki işime yaramayacak. Yine de teşekkürler.
Ben bilgisayar sandım dikkat etmemişim Playstore yazdığına kusura bakma.

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
Oyunu facebook'a bağlamadan açıp sonra oyun içi bağlamayı dene veya hiç bağlama

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Aleyna
Oyunu facebook'a bağlamadan açıp sonra oyun içi bağlamayı dene veya hiç bağlama
Facebook ayarlarından oyunu kaldırıp tekrar oyun içi bağlamayı zaten bir kaç kez denedim. Diğer söylediğine gelirsek maalesef hesabıma sadece Facebook üzerinden erişebiliyorum.

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
Facebook ayarlarından oyunu kaldırıp tekrar oyun içi bağlamayı zaten bir kaç kez denedim. Diğer söylediğine gelirsek maalesef hesabıma sadece Facebook üzerinden erişebiliyorum.
O zaman biraz beklemen gerekir bir güncelleme gelip düzeltmeleri lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Aleyna
O zaman biraz beklemen gerekir bir güncelleme gelip düzeltmeleri lazım
Bende bilgisayar olmadığı için Pc'den giriş yapıp sonra tekrardan mobilden açmayı deneyemiyorum. Son çare olarak aklımda bu var en kısa zamanda da deneyeceğim. Umarım o şekilde kendiliğinden düzelir.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Aleyna
Arkadaşlar konuyu tekrardan hortlatmak zorundayım çünkü hiçbir şekilde çözemiyorum. Cihazımı sıfırladım yine de düzelmedi. Masaüstünde giriş yapabiliyorum ama uygulamada bu hatayı almaya devam ediyorum. Lütfen çözmeme yardım edin bu durum iyice sinir etmeye başladı beni.

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Play Store'dan Facebook uygulamasını indirip denemiş miydiniz? Hata açıklamasında bu şekilde denemeni istiyor. Tarayıcıdan kabul etmiyor galiba, nedenini çözebilmiş değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Aleyna
Play Store'dan Facebook uygulamasını indirip denemiş miydiniz? Hata açıklamasında bu şekilde denemeni istiyor. Tarayıcıdan kabul etmiyor galiba, nedenini çözebilmiş değilim.
Evet denedim. Zaten hata sonrası ilk yaptığım bu oldu. Ama siz sorunumu tam olarak anlayamadınız. "Tarayıcıdan kabul etmiyor galiba" demişsiniz. Tarayıcıdan oyunu sorunsuz bir şekilde açıyorum. Orada bir problem yok. Mobil uygulamada bu sorun ile karşılaşıyorum.

Son düzenleme:

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Evet denedim. Zaten hata sonrası ilk yaptığım bu oldu. Ama siz sorunumu tam olarak anlayamadınız. "Tarayıcıdan kabul etmiyor galiba" demişsiniz. Tarayıcıdan oyunu sorunsuz bir şekilde açıyorum. Orada bir problem yok. Mobil uygulamada bu sorun ile karşılaşıyorum.
Resimdeki açıklama tersini yazınca ben yanlış anlamışım. Facebook ile iletişime geçip uygulamadaki hatayı bildirirseniz belki daha kısa sürede güncelleme getirip sorunu çözebilirler. Oyuna da sorunu yazabilirsiniz, onlar da Facebook ile iletişime geçebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,686
Üyeler
138,391
Son üye
serefayk53
Top Bottom