Neler Yeni

Facebook Facebook tek tıkla giriş yap butonu neden geldi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Yunus Emre
Merhaba arkadaşlar, mailime bu sabah 9.51 saatinde Facebook tek tıkla giriş yap butonu gelmiş. Mail adresine baktım Facebook'un kendi mail adresi gibi duruyor yani dolandırıcı olamaz. Biri girmeye çalıştı desek yine mantıksız olur o zaman ya telefon numarama ya da e-postama kod gelmiş olması gerekiyor. Size bana gelen e-postayı göstereyim bence böyle bir mail gelmesi mantıksız. Önlem amaçlı şifremi değiştirdim ve ikili doğrulamayı da kontrol ettim.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2022-11-06 014654.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-06 014654.png
    39.2 KB · Hit: 21

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1667688909480.png

1667688914190.png
1667688917934.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusufilhan
Hocam ne demek istediğinizi anlamadım ama internette yaşayan başka insanlarda varmış bu sorunu. Bazıları fake maillerden aldıkları için bu mesajları teyit etmek amacıyla buraya yazdım.
sen giriş yapmayı denemediysen tıklama gercek olsa bile gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusufilhan
Cevap için teşekkürler hocam. Peki bir kişinin e-posta yada telefon numarama kod göndermeden bu aşamaya gelme yöntemi var mıdır?
muhtemelen kullanıcı adıyla giriş yapmayı denedi olmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

facebook ta işaretlediğim yer kullanıcı adı yerine kullanıla biliyor

Ekler

• face.PNG
    face.PNG
    36.2 KB · Hit: 15
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

facebook ta işaretlediğim yer kullanıcı adı yerine kullanıla biliyor
Bende profile girdiğim zaman nedense kod çıkmıyor. Hocam teşekkürler cevaplar için senide çok sıkmak istemiyorum ama bir şey daha sormam lazım. Ben şimdi facebooktan ikili doğrulamayı kapatıp ve tekrar açıp kendim denedim bu tek tıkla giriş yap tuşu nasıl gelir diye. Hiçbir türlü bu şekilde mail getirtemedim. Birde facebookun sitesinde diğer e-postalar kısmında bunuda buldum.

Ekler

• asda.png
    asda.png
    6.3 KB · Hit: 17
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusufilhan
Bende profile girdiğim zaman nedense kod çıkmıyor. Hocam teşekkürler cevaplar için senide çok sıkmak istemiyorum ama bir şey daha sormam lazım. Ben şimdi facebooktan ikili doğrulamayı kapatıp ve tekrar açıp kendim denedim bu tek tıkla giriş yap tuşu nasıl gelir diye. Hiçbir türlü bu şekilde mail getirtemedim. Birde facebookun sitesinde diğer e-postalar kısmında bunuda buldum.
şifreyi doğru mu girdiniz

yanlış girin 3 4 defa

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şifreyi doğru mu girdiniz

yanlış girin 3 4 defa
Çok tuhaf bu attığın adamda Facebook'un kendi adresinden o mesajı almış. Doğrulama olmadığı zaman şifreyi doğru girince direk giriş yapıyor ve giriş haraketlerinde çıkıyor. Hem doğrulamalı hem doğrulamasız 5-10 defa yanlış girince bir şey demiyor hala yanlış demeye devam ediyor. Heralde ya biri bu yolla rahatsız etmeye yada çalmaya çalıştı başka açıklaması yok. Çünkü benim bilgisayarımda uzun süredir facebook açık ve başka bir yerden denemediğime eminim. Neyse hocam teşekkürler ilgi ve alakan için görmezden gelicem artık bu e-postayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusufilhan
Çok tuhaf bu attığın adamda Facebook'un kendi adresinden o mesajı almış. Doğrulama olmadığı zaman şifreyi doğru girince direk giriş yapıyor ve giriş haraketlerinde çıkıyor. Hem doğrulamalı hem doğrulamasız 5-10 defa yanlış girince bir şey demiyor hala yanlış demeye devam ediyor. Heralde ya biri bu yolla rahatsız etmeye yada çalmaya çalıştı başka açıklaması yok. Çünkü benim bilgisayarımda uzun süredir facebook açık ve başka bir yerden denemediğime eminim. Neyse hocam teşekkürler ilgi ve alakan için görmezden gelicem artık bu e-postayı.
Rica ederim iyi geceler

Top Bottom