Neler Yeni

fakir aileden düny starı olmak

misar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre demir
Fakir bir aileden çalışarak Asus, MSI gibi dünya markalarının sahibi olsaydınız. Çocukluğunuzdaki gibi fakir insanlara bilgisayar hediye eder miydiniz?

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
Ederdim.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İhtiyacı varsa e tabi veririm ama gerek yoksa daha iyi bir hediyeler verirdim

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Fakir bir aileden çalışarak Asus, MSI gibi dünya markalarının sahibi olsaydınız. Çocukluğunuzdaki gibi fakir insanlara bilgisayar hediye eder miydiniz?
hediye etmezdim ancak yardımlar yapardım
mesela vakıflara yardım yapardım ama gidipte öyle milyomnlarca pc dağıtmazdım dağıtamazdım çünkü ticarettir bu

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bilgisayar olmasa da para yardımı yapardım.

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
jef bezoz olsam dünyada açlık kalmazdı

misar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre demir
hediye etmezdim ancak yardımlar yapardım
mesela vakıflara yardım yapardım ama gidipte öyle milyomnlarca pc dağıtmazdım dağıtamazdım çünkü ticarettir bu
evet buda farklı bir bakış açısı

En İyi Cevap
1
Bilgisayar vermem ama baya para veririm çünkü bir insan evi yok ise bilgisayarı ne yapsın karnı aç ise bilgisayarı ne yapsın ilk olarak yaşaması gerek hayata tutunması gerek insanların ben fakir birisine bilgisayar versem bilgisayar karnını doyuracakmı yok doyurmayacak bilgisayar yerine veririm parayı o istediğini alsın karnını doyursun ama evi olupta durumu çok iyi olmayan ailelere çocukların okulu için bilgisayara ihtiyacı varsa bazı ailelere bilgisayar verirdim yanlışmıyım abi

Top Bottom