Neler Yeni

Fan çoklayıcıya çoklayıcı taksam ne olur??

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dostlar 5li fan çoklayıcı almıştım bugün elime ulaşacak inşallah. Ama şimdi bir de kasa alınca çok uygun denk gelmişti. Toplam 8 tane fanım oldu ben çoklayıcya elimde olan sıvı soğutmadan çıkmış olan çoklayıcı taksam bir sorun olur mu? Aldığım çoklayıcı bu ucuna 2li çoklayıcı takabilir miyim?

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Dostlar 5li fan çoklayıcı almıştım bugün elime ulaşacak inşallah. Ama şimdi bir de kasa alınca çok uygun denk gelmişti. Toplam 8 tane fanım oldu ben çoklayıcya elimde olan sıvı soğutmadan çıkmış olan çoklayıcı taksam bir sorun olur mu? Aldığım çoklayıcı bu ucuna 2li çoklayıcı takabilir miyim?
Takabilirsin . Bende şuan 2 tane çoklayıcı kullanıyorum bir tane sys-fan portundan .

OsmanUCR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Osman Uçar
benim kasamın önünde 1 tane fan var o da ortada. ben önüne 2 tane takmak istesem fan çoğaltıcı mı almam gerek

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Top Bottom