Neler Yeni

Fanlar hızlı dönmeye başladı görüntü gitti

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yağız Çelik
Az önce oyun oynarken ekran kartı fanları birden son hız dönmeye başladı bitkaç saniye sonrada görüntü gitti ve halada görüntü yok bunu telefondan yazıyorum lütfen yardım edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemimde 3060 ve 5800x var zorlanma imkanı yok

BeKo'O

80+ Silver
Açmaya çalışınca bir tepki veriyor mu?

BeKo'O

80+ Silver
30. kez restart attım ve görüntü geldi ama bu fanların son hız dönmesi sık oluyor bunun çözümü var mı?
Hızlı dönüp PC'nin kapanması mı sık oluyor yoksa sadece hızlı dönmeleri mi? Hızlı dönmeleri ise bu normal bir durum da olabilir her program-oyun falan açtığınızda fanlar anlık hızlanır veyahutta arkaplanda ağır bir şey çalışmaya başlarsa da olabilir. Isı değerlerini söyler misiniz boşta ve yükte iken? Ayrıca bir ihtimal hatalı Driver kurlumundan da kaynaklanabilir, Driver kurulumunu bir daha yapmayı da deneyebilirsiniz

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yağız Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hızlı dönüp PC'nin kapanması mı sık oluyor yoksa sadece hızlı dönmeleri mi? Hızlı dönmeleri ise bu normal bir durum da olabilir her program-oyun falan açtığınızda fanlar anlık hızlanır veyahutta arkaplanda ağır bir şey çalışmaya başlarsa da olabilir. Isı değerlerini söyler misiniz boşta ve yükte iken? Ayrıca bir ihtimal hatalı Driver kurlumundan da kaynaklanabilir, Driver kurulumunu bir daha yapmayı da deneyebilirsiniz
Abi bilgisayar açıldı gene hiçbirşey açmadım forumda gezerken (telefonda) birden son hıza çıktı.Hızlı dönmesi normalde bilgisayarı ilk aldığımda bu kadar değildi(2 ay önce) hızlı olsa anlarım ama bu son hız uçak motoru gibi ses çıkıyo

theali

80+ Bronze
Abi bilgisayar açıldı gene hiçbirşey açmadım forumda gezerken (telefonda) birden son hıza çıktı.Hızlı dönmesi normalde bilgisayarı ilk aldığımda bu kadar değildi(2 ay önce) hızlı olsa anlarım ama bu son hız uçak motoru gibi ses çıkıyo
Bendede bir anda görüntü gitmişti ve fanlar son hız döndü pc nin elektriğini kestim açtım
belki kasaya çarptıysan olabilir ya da psu dan kaynaklı olabilir
çünkü benim psu um o sıralar ses çıakrıyordu değişik bir sesti ondan şüphelendim (psu

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
crackli virüslü program kullanma dostum yazık milyarlık makinalar kullanıyorsun eline alırısn donanımını aglarsın sonra bknz mining virüsleri

BeKo'O

80+ Silver
KasperSky veya malwarebytes ile tarama yapar mısın? PSU ile de kaynaklı olabilir OccT indirip PSU testi yapabilirsin

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
crackli virüslü program kullanma dostum yazık milyarlık makinalar kullanıyorsun eline alırısn donanımını aglarsın sonra bknz mining virüsleri
Nereden biliyorsun kullandığını?

Neyse, sıcaklıklar bir an fırlıyor olabilir mi sıcaklıklara bakabilme imkanın var mı

Top Bottom