Neler Yeni

Fare,klavye ve kulaklık önerir misiniz? (Her parça için 500₺ civarı bütçe)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf İslam YAVUZ
Başlıkta belirttiğim gibi her parça için 500₺ civarı bütçe ile ekipman almak istiyorum. Biraz araştırdıktan sonra bazı ürünlere denk geldim.

Klayve :
A4 Tech KB-28G

Fare:
Logitech G G102

Kulaklık:
Galax Sonar 01 RGB 7.1
Havit Gamenote H2230D

Klavye'nin eski olduğunu biliyorum fakat benim için rgb önemli değil. Görünüş ise ikinci planda. Bir forumda 6 tuşa kadar aynı anda basıldığında algıladığı yazıyordu. Bu doğru ise benim için bu özelliği önemli. Belki bilek için de aparatı olan bilek desteğini alırım.
Fare çok araştırmadım. Logitech G300s'e ve şuan kullandıım GXT 180 Kusan'a baktım. G300s hem küçük hem de G102'den pahalı olduğu için düşünmedim. Şuan kullandığım da güzeldi fakat farklı marka denemek istiyorum. Benim kullandığım fare sadece iki sitede satılıyor ve satıcısı aynı. Ve satıcı aynı fare için aynı sitede iki ilana sahip, birisi 400 diğeri 500₺ bu yüzden pek güvenemedim.
Kulaklık konusunda ise hiç bilgim yok. James Donkey 710 kullanıyordum. Satın aldığım zamanda forumlarda mikrofonunun sesi az ilettiği söyleniyordu. İlk aldığım zamanlarda bu belirgin değildi. Artık eskidiği için(3-4 yıl kullandım ve birkaç kere düştü) normal olarak sıkıntılar çıkmaya başladı. Klavye için yorumlara bakarken üstte belirttiğim iki kulaklığı öneriyorlardı.

Belirttiğim ürünler ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizin bu fiyat bandında önereceğiniz başka ürünler var mı ?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
G102 kullanmıştım. Güzel ama kablosu çok ince .

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf İslam YAVUZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablosunun uzunluğu ne kadar ? Benim Gxt Kusan'ın 1.8m civarı ve bana yetiyor. Ve kablonun ince olması biraz sıkıntı gibi. Ne kadar zamandır kullanıyorsun ? Kablo kaynaklı herhangi bir sıkıntı çıktı mı ? Aslında JD 710 kulaklığımın kablosu kalın olmasına rağmen yıllarca kullandıktan sonra hareket edince kulaklığı çıkarıp takmışım gibi ses gidip geliyor, belki farede farklı olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

G102 kullanmıştım. Güzel ama kablosu çok ince .

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Kablosunun uzunluğu ne kadar ? Benim Gxt Kusan'ın 1.8m civarı ve bana yetiyor. Ve kablonun ince olması biraz sıkıntı gibi. Ne kadar zamandır kullanıyorsun ? Kablo kaynaklı herhangi bir sıkıntı çıktı mı ? Aslında JD 710 kulaklığımın kablosu kalın olmasına rağmen yıllarca kullandıktan sonra hareket edince kulaklığı çıkarıp takmışım gibi ses gidip geliyor, belki farede farklı olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:
kablodan dolayı sıkıntı çıkmadı . sadece çok ince dikkatli kullanman lazım . uzunluguda gayet yeterli .

Top Bottom