Neler Yeni

farklı marka ram almak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bayram Karataş
Selam millet tekrardan rahatsız ediyorum bende şuan 4 gb 1600 mhz crucial ram var ramı attırcam ama aliexpress'den almak istiyorum daha uyguna ama aynı marka pahalı geldi kingston 8 gb 1600 mhz almayı düşünüyorum toplam 12 gb olucak sizce sıkıntı yaratır mı ?

Emre Baş

80+ Gold
CL değerine dikkat et alırken ikiside 1600 mhz ise cıkmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bayram Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CL değerine dikkat et alırken ikiside 1600 mhz ise cıkmaz
CL değerine dikkat edilmez ise bir sıkıntı yaratır mı ve diğer sorum 4 gb rami 12 gb yaptığımda oyunlarda ne gibi durumlar yaşarım fps artar mı droplar vs geçer mi biraz anlatırsan sevirim

Emre Baş

80+ Gold
CL değerine dikkat edilmez ise bir sıkıntı yaratır mı ve diğer sorum 4 gb rami 12 gb yaptığımda oyunlarda ne gibi durumlar yaşarım fps artar mı droplar vs geçer mi biraz anlatırsan sevirim
cl mavi ekran gibi sorunlara yok acabilir fps de yükseliş olur

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Selam millet tekrardan rahatsız ediyorum bende şuan 4 gb 1600 mhz crucial RAM var ramı attırcam ama aliexpress'den almak istiyorum daha uyguna ama aynı marka pahalı geldi kingston 8 gb 1600 mhz almayı düşünüyorum toplam 12 gb olucak sizce sıkıntı yaratır mı ?
Cl ve mhz değerleri aynı ise bir sorun olmaz büyük ihtimalle. Ama bu ikisi kesinlikle aynı olmalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
mehmet ulakçı
Selam millet tekrardan rahatsız ediyorum bende şuan 4 gb 1600 mhz crucial RAM var ramı attırcam ama aliexpress'den almak istiyorum daha uyguna ama aynı marka pahalı geldi kingston 8 gb 1600 mhz almayı düşünüyorum toplam 12 gb olucak sizce sıkıntı yaratır mı ?
cl değerine dikkat et onun dışında fps de gözle görülür bir fark olacaktır ve droplar geçecektir

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bayram Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tekrardan teşekkürler öğrendiğim iyi oldu

Top Bottom