Neler Yeni

FELAKET VE DÜNYANIN SONU DİZİLERİ TWD YADA THE100 GİBİ VİKİNGS

S H U

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ramazan Ceylan
Dünyanın sonu gelmesi yada salgın hastalık gibi ilginiç konulu diziler izlemek istiyorum vede tabii ki eski çağ atların kullanılıp kılıç ve ordular ile savaşmak gibi dizleri çok seviyorum önerilere çok açıgım TWD THE100 VİKİNGS İzledim bunlar dışında varsa soygun dizileri de olabilir lcdp gibi lupin yavaş geldi sarmadı aynı şekilde brekıng bad da yavaş oldugu için izleyemedim

Dünyanın sonu gelmesi yada salgın hastalık gibi ilginiç konulu diziler izlemek istiyorum vede tabii ki eski çağ atların kullanılıp kılıç ve ordular ile savaşmak gibi dizleri çok seviyorum önerilere çok açıgım TWD THE100 VİKİNGS İzledim bunlar dışında varsa soygun dizileri de olabilir lcdp gibi lupin yavaş geldi sarmadı aynı şekilde brekıng bad da yavaş oldugu için izleyemedim
Outer Banks var hırsızlık gibi diyemem ama şöyle bir grup gencin hayatını anlatıyor tabi gençler yaramaz hırsızlık vesairede yapıyorlar twd the 100 benzeri the rain var lost var

Vouxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Burak Çetin
Netflix’te Manifest var ona bakabilirsin. Soygun olarak da Berlin izledim en son sardı.

Top Bottom