Neler Yeni

Fen lisesimi yoksa meslek lisesimi?

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hangisi üni kazanamam diyip mesleğe mi gitsem acep?

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
ne işin var fende git meslek sahibi ol

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Fen lisesine gidebilen birisi , üniversite sınavını da kazanır.
Şöyle bir şey var 11.Sınıfa geldiğinde Fen lisesinde kendin alanını belirliyorsun. Meslek lisesinde olan arkadaşım var. 11.Sınıfta Coğrafya ve Tarih dersleri görüyor. Kendi hakim olduğun alandan ilerlek daha iyi olacaktır.
MF'ci misin , TS'ci mi , Dil mi , TM mi ? Bunu şu andan itibaren belirlemen gerekiyor.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siri cevaplıyor;
Önerim eğer sayısal kaldıramıyorsan Anadolu Lisesine gitmendir.

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Ders çalışmayan biri olarak diyorum ki çalışmıyorsan Fene gitme.
Sürekli insanlar çalışmadığım için baskı kuracak vs. bundan dolayı depresyona bile girebilirsin.
Diğerleri çalışırken sen oyun oynayıp onlardan 1 tık daha düşük alınca "*****" yerine konulacaksın.
Anadolu en sağlıklısı ya da Meslekten yazılım seçip kendini geliştirmeni öneririm, keşke zamanında bunu yapmama izin verseydi ailem.
@Tost Kayaoğlu

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Siri cevaplıyor;
Önerim eğer sayısal kaldıramıyorsan Anadolu Lisesine gitmendir.
Yazılım istediğim için kaldırmak zorundayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ders çalışmayan biri olarak diyorum ki çalışmıyorsan Fene gitme.
Sürekli insanlar çalışmadığım için baskı kuracak vs. bundan dolayı depresyona bile girebilirsin.
Diğerleri çalışırken sen oyun oynayıp onlardan 1 tık daha düşük alınca "*****" yerine konulacaksın.
Anadolu en sağlıklısı ya da Meslekten yazılım seçip kendini geliştirmeni öneririm, keşke zamanında bunu yapmama izin verseydi ailem.
@Tost Kayaoğlu
Bir şey soracağım anadolu da 2. dil varmı almanca gibi?

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

112ATT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Burakhan
Ben sağlık meslek lisesi mezunuyum. Açıkçası sağlıktan başka hiçbir ders görmedim yani ekstra çaba olmadan diğer insanların elde ettikleri temelleri elde edemediğim için üniversite okuyamadım. SBS vardı benim zamanımda 3 kere girilen çok yüksek puanla gittim sağlık mesleğe ancak liseden sonra atanmak hiç kolay olmadı 3 sene bekledim. Şuan memurum ama çok çok zor oldu. 3 sene yazılım ile geçimimi sağladım. Meslek lisesi mantıklı ama çok risklidir. Önünü tıkar hedefin bellidir ama olmayınca başka şansın kalmaz yada diğerlerine göre daha zor olur. Çok pişman oldum keşke Anadolu'ya gitseydim diye ama ülkede üni çok köylere üni açtılar en iyilerinde okuyup kendini geliştirmediğin sürece bir anlamı yok. (Kuzenim yazılım okudu ben alaylı olmama rağmen elime su dökmeyi geç bir firmada bile çalışmadı asker oldu) Yani benim hikayem bu kıstasını sen yap

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,882
Üyeler
140,572
Son üye
demo_denizz
Top Bottom