Neler Yeni

Fen lisesimi yoksa meslek lisesimi?

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Tabikide fen lisesi
Konuyla alakasız Not:Meslek liseleri çok kötü hep kavga geçen okullar değildir sadece bulunduğu semtte göre degisijlik gosterir bende meslek lisesindeyim çok iyi hocalar hrp o meslek lisesinde dusundunuz seyler yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktinmi la fotoya
Bak bak bide palyaço nasıl yazılır diyor yemem öyle şeyleri.

Ben Rex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Utku Tuncer
Fen Lisesine gidecek biri böyle saçma soru sormaz Welcome to endüstri meslek

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Hocaların seni ders robotu olarak görmediği bir fen lisesi bulursan git.
Fen lisesinde okuyan birisi olarak söylüyorum.
Daha yeni başladım 9. sınıf öğrencisiyim hocalar yks için şimdiden darlıyorlar. Yazılım öğrenmek ve kendimi bu alanda geliştirerek meslek sahibi olmak istiyorum ama fırsat bulamıyorum. Ödev yap , soru çöz, yazılıya çalış, kitap oku derken kendime vakit kalmıyor neredeyse. Kitap okumayı normalde çok sevsem de o kadar baskılıyorlar ki zorla okuyorum.

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Arda Ardıç
Anado
Ders çalışmayan biri olarak diyorum ki çalışmıyorsan Fene gitme.
Sürekli insanlar çalışmadığım için baskı kuracak vs. bundan dolayı depresyona bile girebilirsin.
Diğerleri çalışırken sen oyun oynayıp onlardan 1 tık daha düşük alınca "*****" yerine konulacaksın.
Anadolu en sağlıklısı ya da Meslekten yazılım seçip kendini geliştirmeni öneririm, keşke zamanında bunu yapmama izin verseydi ailem.
@Tost Kayaoğlu
Artık bazı anadolu liseleri bile fen liselerinden iyi arkadaş bence anadokuya gitsin bende bu küçük düşürülme korkusundan gitmedim
Ama ne malum kursta elemanlar çatır çatır aen niye düşük aldın diyor :)

Poyraz Efendi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
Ender Kaynarca
Hocaların seni ders robotu olarak görmediği bir fen lisesi bulursan git.
Fen lisesinde okuyan birisi olarak söylüyorum.
Daha yeni başladım 9. sınıf öğrencisiyim hocalar yks için şimdiden darlıyorlar. Yazılım öğrenmek ve kendimi bu alanda geliştirerek meslek sahibi olmak istiyorum ama fırsat bulamıyorum. Ödev yap , soru çöz, yazılıya çalış, kitap oku derken kendime vakit kalmıyor neredeyse. Kitap okumayı normalde çok sevsem de o kadar baskılıyorlar ki zorla okuyorum.
İlimin en iyi fen lisesinde okuyorum ama bizde o kadar ödev zorlama felan yok.Sadece ebadan ödevler ve biraz test.Belki de bu okul ve hocalarla ilgildir.(Okul türkiyede'ki ilk 27 fen lisesinden biri)

Top Bottom