Neler Yeni

Fiber e geçmek istiyorum ama boş port olmadığı için geçemiyorum

TR#Army

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre Contuk
Vodafone net internetini kulanıyorum 16 megabit adsl kullanıcısıyım ama sistemlerde altyapı yok olarak gözüküyor ben bunun port olmadığından kaynaklandığını düşünüyorum ve fiber e geçmek istiyorum destekliyor ama paket yükseltemiyorum altyapı gözükmediği için port nasıl açtırabilirim bilgisi olan varsa lütfen söylesin

TALHA MURAT

80+ Silver
Vodafone net internetini kulanıyorum 16 megabit adsl kullanıcısıyım ama sistemlerde altyapı yok olarak gözüküyor ben bunun port olmadığından kaynaklandığını düşünüyorum ve fiber e geçmek istiyorum destekliyor ama paket yükseltemiyorum altyapı gözükmediği için port nasıl açtırabilirim bilgisi olan varsa lütfen söylesin
bunu arayıp talep oluşturabilirsiniz ayrıca fiber binadaki daire sayısına uygun port koyuyorlar siz acaba vdsl falan mı alacaksınız ?

rtx 3090

80+ Silver
fiber olduğuna emin misin

TR#Army

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre Contuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunu arayıp talep oluşturabilirsiniz ayrıca fiber binadaki daire sayısına uygun port koyuyorlar siz acaba vdsl falan mı alacaksınız ?
Fiber olması lazım müdürlük öyle söyledi vdsl olsada olur benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman dua etmen lazım başka yapacak bir şey yok ben iki yıldır port bekleyeni biliyorum
İnş gelir ama yan binamızda fiber internet var nasıl bizde olmuyo anlamıyorum

rtx 3090

80+ Silver
Fiber olması lazım müdürlük öyle söyledi vdsl olsada olur benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnş gelir ama yan binamızda fiber internet var nasıl bizde olmuyo anlamıyorum
vardır ama herkes almıştır ve portlar dolmuştur

Top Bottom