Neler Yeni

FIFA 22 PC kariyer moduna girince oyundan atıyor

Hprty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Ali Erkus
FIFA 22'yi Steam üzerinden oynamaktayım. 2 gündür böyle bir sorun yoktu, ama şu an kariyer moduna girince kariyer modunda ki seçenekler daha yüklenmeden oyundan atıyor. ID' mi değiştirdim, Fidye engellemeyi kapadım yine düzelmedi. Ne yapmam lazım?

Ömerefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Efe
FIFA 22'yi Steam üzerinden oynamaktayım. 2 gündür böyle bir sorun yoktu, ama şu an kariyer moduna girince kariyer modunda ki seçenekler daha yüklenmeden oyundan atıyor. ID' mi değiştirdim, Fidye engellemeyi kapadım yine düzelmedi. Ne yapmam lazım?
Yemin ederim bende ayni sorunu yaşıyorum ama takan yok knk yardim eden fln çikmaz boşuna uğrasiyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yemin ederim bende ayni sorunu yaşıyorum ama takan yok knk yardim eden fln çikmaz boşuna uğrasiyoruz
Çözüm bulunursa beni etiketle

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Güray Köse
fifa 22 de oyuncu kariyeri oynarken sezon sonuna geldim tarihi ilerletmeye devam ederken oyundan attı ve oyunda mayıs 2021 de gözüküyor böyle bir saçmalık daha önce görmedim bu kadar sıkıntılı oyun olmaz yani bari kariyer save im sıkıntılıysa o kadar sezon oynattırma oynadım sarıyodu da ama şuan oynayamıyorum gerçekten çok saçma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,528
Üyeler
149,744
Son üye
UranusHD01
Top Bottom