Neler Yeni

Yardım Fifa 23 ara sahnelerde ve duran toplarda 18 fps 'e düşüyor.

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
Ekran Görüntüsü (525)-min.png

Arkadaşlar bu neden böyle çıldırıcam kafayı yedirtti. Kornerlerde ve ara sahnelerde 10fplere düşüyor oyun içinde 75 fps sabit vsync açık şekilde. Vsync kapadım ayar düştüm ama hala kasıyor.
Ekran kartım gtx 1650 super.

AEGON

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
YILDIRIM
Oyunda optimizasyon sorunu var maalesef fifa 22 de 200 küsür fps alıyordum bunda 90 100 fps alıyorum imzamdaki sistem ile. Aynı şekilde ara sahnelerde fps 20 lere düşüyor.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Alıntıyı görüntüle
Arkadaşlar bu neden böyle çıldırıcam kafayı yedirtti. Kornerlerde ve ara sahnelerde 10fplere düşüyor oyun içinde 75 fps sabit vsync açık şekilde. Vsync kapadım ayar düştüm ama hala kasıyor.
Fifa 23 optimizasyonu çok kötü zaten. Senin tek yapabileceğin ekran kartı driver ı güncel mi diye bakmak

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fifa 23 optimizasyonu çok kötü zaten. Senin tek yapabileceğin ekran kartı driver ı güncel mi diye bakmak
Ya bunu nasıl düzeltmediler hala.1 sene oldu. En güncel haliyle kullanıyorum kartı ama EA şaşırtmıyor gerçekten,

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir de o kadar para ödüyor kullanıcılar. Koskoca firma hala bi optimizasyon sorununu çözemiyor. Cidden garip. Bari verilen paraya değse.
Hocam gamepassden oynuyorum o dert değil benim için ama fifa 22 (steam) en ufak kasmadan oynatıyordu pc. Aynı oyunu nasıl bu kadar bozuk çıkarırlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tolga gartaç
Alıntıyı görüntüle

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
922
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Alıntıyı görüntüle
aynı sorun bende de var 1650 kartım
2 hafta önce falan gamepassim yeni bitti 1 ay boyunca oynamıştım bu hafta gamepass aldım bir daha indirdim bende de aynı sorun oluştu oyunu duraklatınca değişiklik falan yapmak istersem alt tab atınca falan inanılmaz kasıyor oyunu başlatınca bi 5-10 saniyeye kasma gidiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de o kadar para ödüyor kullanıcılar. Koskoca firma hala bi optimizasyon sorununu çözemiyor. Cidden garip. Bari verilen paraya değse.
ben bilerek yapıldığını düşünüyorum ea zaten her sene yeni oyunun oynanmasını istiyor 1 ay önceye kadar yoktu bende böyle bir problem yeni başladı

Top Bottom