Neler Yeni

Öneri Film-dizi nereden indirebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar fındık sezonu geliyor internet yok köyde film ve dizi indireceğim bunun için hangi sitelerden indirebilirim acaba prison break var aklımda bu sene göt bitirmiştim hous of the dragon başlamıştım ama yeni sezon hep telifliyfi ona devam edebilirim bulabilirsem bana toplamda 30 günlük dizi lazım

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,222
İsim
Kaan
Arkadaşlar fındık sezonu geliyor internet yok köyde film ve dizi indireceğim bunun için hangi sitelerden indirebilirim acaba prison break var aklımda bu sene göt bitirmiştim hous of the dragon başlamıştım ama yeni sezon hep telifliyfi ona devam edebilirim bulabilirsem bana toplamda 30 günlük dizi lazım
amazon prime'dan falan indirebilirsin veya en kolayı İdm ile indirmek onun lisansını halletme işi kolay deneme üyeliğini sürekli yenileyebiliyorsun.
İndirip alt yazı koyma işini biraz araştırman lazım ama.
Dizi önerisi olarak The boys güzel baya öneririm

DogancanYr

80+ Bronze
Torrent üzerinden indirebilirsin ama işler çok karmaşık. Uzun sürer anlatmam.

En iyisi sanal kart oluşturup bu userscript ile istediğini indir.

EfeAydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Aydın
Eğer telefondan izleyeceksen sinewixden indirebilirsin hem prison breakde var

Top Bottom