Neler Yeni

Film Önerisi/Sağlık /İçimi dökmek istiyorum

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Eagle
Beyler merhabalar öncelikle bu yazı cidden uzun bir yazı olucak içimi dökmek istiyorum hayırlı günleriniz olsun şuan hastende yatıyorum Allah'tan odam tek kişilik ve klima çalışıyor ama cidden 2 gündür böyle ve daha nerden baksan 7 günüm daha var bana telefonumdan ücretsiz izleyebileceğim bir film önerir misiniz ve Türkçe dublaj olsa sevinirim ve şimdi gelelim neden yattiğıma ben Konya'nın Ereğli ilçesinde oturuyorum bundan 2 gün önce kahvaltıda göğsümde çok derin bir ağrı hissettim ve nefes almamı cidden zorluyordu ilkin ergenlikdeyim göğüs kafesim büyüyordur vs vs düşünceler geldi pek aldırış etmedim ama cidden ağrı artınca ve nefes alamamaya başlayınca acile gittik orda serum vurdular tahliller verdik ve ağrılar gitti rahat nefes almaya da başladım kan sonuçlarını alıp doktora gidiyorduk ki doktor hastanede benim ismimi güvenliğe anons ettiriyordu bizi gördüğü gibi direk beni sedye ye yatırıp bu nabız tansiyon vs. Şeyleri ölçen cihaza bağladılar değerlerim cidden yükskedi cihaz ötüyor su meğer kandaki değerlerim aşırı derecede kritik gelmiş ama bizim Ereğlideki hastende kardiyoloji olmadığı için ambulansla Konya şehir hasretine sevk ettiler ve ilk defa ambulansla binmiş oldum dari dari diye tahminen de 130 140kmh hız ile 130km yol getirdi ve ne yalan söyliyim çok zevkliydi
Burada da beni çocuk acil ve gözleme yatırdılar serum vurdular kalp vuruşlarmı filan ölçütler serum verdiler 6 7 saat böyleydi ve bu süreçte yattığım yer acil çocuk olduğu için yanımdaki sedyelere bebekler yatırdılar birisi annesinin toplu iğnesini yutmuş biri bozuk para yutmuş vs vs çok üzüldüm ama hepsi iyileşti benim doktorum cumartesi günü olduğu için rica üstüne geldi ve ultrason eko vs yaptı sende bir şey yok dedi taburcusun dedi bu seferde acildeki doktor salmadi değerlerim yüksek diye ama bir kez daha aldıkları kan değerlerim daha da yükseklince kalp doktorunu aradılar ve oda yatış verdi gel gelelim onca eko kalp ritmi testleri sonucunda vardıkları netice kalbimde enfeksiyon varmış ve antibiyotik serumlar geçirmeye çalışacaklarmış ve bu hafta hep misafirimizsin diyorlar iykide erkenden gelişmişsiniz yoksa ileriye dönük kalp kapakçıklarında ya da kalp krizi riskin olurdu diyo böyle bir 2 günüm geçti ve ailem de yanında oldular umarım benle bu kadar çok uzun yazdığım için alay etmezsiniz teşekkürler ❤️

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
öncelikle geçmiş olsun kardeşim, inşallah kısa zamanda sağlığına ulaşırsın. online dublaj film izle gibi aramalar ile ilgili sitelere gidebilirsin., sitede çeşitli arama seçenekleri mevcut. en çok izlenenler, yeni çıkanlar falan gibi. 1 hafta daha yatışın olacaksa, birden çok filmden oluşan seri filmleri de izlemeni tavsiye ederim. mesela geleceğe dönüş film serisi ile başlayabilirsin. çok geçmiş olsun.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle geçmiş olsun kardeşim, inşallah kısa zamanda sağlığına ulaşırsın. online dublaj film izle gibi aramalar ile ilgili sitelere gidebilirsin., sitede çeşitli arama seçenekleri mevcut. en çok izlenenler, yeni çıkanlar falan gibi. 1 hafta daha yatışın olacaksa, birden çok filmden oluşan seri filmleri de izlemeni tavsiye ederim. mesela geleceğe dönüş film serisi ile başlayabilirsin. çok geçmiş olsun.
Teşekkürler cansın

Hanaz

80+ Gold
tulsa king
kingsman serisi

• Beğen
Reaksiyonlar: egle

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Reşit Akalın
Şöyle bı transformers serisini bitirsen güzel olur gibi. Ayrıca çocuk filmi deme. Ben 18 yaşındayım hala izlerim. Ayrıca çok geçmiş olsun, bir daha böyle anormal durumları normaldir diye geçiştirme asla. Nerede görülmüş ergenlikle nefes darlığı çekildiği. Dikkat et kendine dostum

• Beğen
Reaksiyonlar: egle

grasdiyas

80+ Silver
The vampire diares izleme zamanı gelmiş sonrada the orginals izle

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok çok teşekkürler arkadaşlar en kısa sürede bende çıkmayı umuyorum şuan önerdiklrrinizdrn birini izleyeceğim

Top Bottom