Neler Yeni

Filtre Kahve Önerisi

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Orta yoğunlukta bir tada sahip filtre kahve arıyorum. Kendim deneyip memnun olduğum bazı markalar var ama yeni şeyler keşfetmek istiyorum. Öğüttürebileceğim bir yer söylerseniz güzel olur. French presse uygun öğütülmüş şekilde internetten de alabilirim. Denediğiniz aromalı kahveler varsa görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Dripesso kahvelerine bakabilirsin, en ağır olanı ortalamadır ve 1 kez kavrulduğu için acı değildir. İçim zevki gayet yeterli ve fiyat olarak uygundur.
Eğer ben damardan kafein almayı istiyorum derseniz Türkiye'de alabileceğiniz tek kahve Taft o da çifte kavrulmuş olduğundan içimi sert ama kafein miktarı çok ama çok fazladır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve şunu eklemeliyim Dripesso alacaksanız içinden çıkan demleme setini deneyiniz. French Press tadı çok bozduğunu düşünüyorum.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dripesso kahvelerine bakabilirsin, en ağır olanı ortalamadır ve 1 kez kavrulduğu için acı değildir. İçim zevki gayet yeterli ve fiyat olarak uygundur.
Eğer ben damardan kafein almayı istiyorum derseniz Türkiye'de alabileceğiniz tek kahve Taft o da çifte kavrulmuş olduğundan içimi sert ama kafein miktarı çok ama çok fazladır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve şunu eklemeliyim Dripesso alacaksanız içinden çıkan demleme setini deneyiniz. French Press tadı çok bozduğunu düşünüyorum.
Tamamdır teşekkür ederim göz atacağım

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,970
İsim
Taha Efe
Orta yoğunlukta bir tada sahip filtre kahve arıyorum. Kendim deneyip memnun olduğum bazı markalar var ama yeni şeyler keşfetmek istiyorum. Öğüttürebileceğim bir yer söylerseniz güzel olur. French presse uygun öğütülmüş şekilde internetten de alabilirim. Denediğiniz aromalı kahveler varsa görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Hounduras Hic bilmeyen annemem türk kahvesi gibi demisti. orta sertlikte ama orta üstü 10 üzerinden 6 diyebilirim french presste güzel demlenirse iyi kahvedir.

latte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Elif Gözde Alçekiç
Urban grind markasının colombiasi orta sertlikte ve uygun fiyatlı bi kahve ben kahhve.comdan alıyorum istediğiniz ekipmana özel öğütüp hemen gnoderiyolar adresinize, french presse özelde ögütüyolar tabii, ayrıca bi suru kahveeve ekipman cesidide avr siteleridne

hilal201

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hilal Adıgüzel
SKYLAB Filtre Kahve denemenizi öneririm. Yeni çıkan bir marka ilk önce 250 gram almıştım asidite ve sertlik olarak baya güzel

zuhaları

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
zühal kuş
En özel kahve markalarından oluşan bir tat listem var genelde seneden seneye çok nadir değişir. Fakat şu son dönemlerde birkaç forum sitesinde görüp deneyimlediğim 3 marka oldu. Bu markaları daha önce duymadığımıda belirtmek isterim. Green brown - Casvaa ve Taft iç markanın tüm ürünlerine bayılıyorum en çokta favorim Green Brown bunuda belirtmiş olayım

Top Bottom