Neler Yeni

Firma uyuşmazlığı kabul ettti -THH

dostveviski

80+ Bronze
Arkadaşlar iyi geceler,

35 gün önce filan Vatan Bilgisayarı Thh' ye vermiştim. 33 gün geçti ve halen daha savunması istendi yazıyor. Bugün vatan pc aradı firma thhyi beklemeden iadeyi kabul ettiğini söyledi. Ürünü iade edip kaymakamlıktan şikayeti geri çekmemi söylediler. Fikriniz var mı? Ne yapmalıyım Thh beklemeli miyim? Thh den enflasyon yüzünden daha yüksek iade ücreti çıkabilir mi?

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
THH ' de enflasyon hesabı yapmıyor , direkt fatura tutarından iade kararı veriyor en fazla
Mesaj otomatik birleştirildi:

THH ' de enflasyon hesabı yapmıyor , direkt fatura tutarından iade kararı veriyor en fazla
Arada bir fiyat farkı kaybın olduğunu düşünüyosan onun için dava açıp , ordan talep etmen gerekiyor.

dostveviski

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arada bir fiyat farkı kaybın olduğunu düşünüyosan onun için dava açıp , ordan talep etmen gerekiyor.
cevabın için teşekkür ederim. Gidip iademi aldım en yakın zamanda kaymakamlığa gidip şikayetimi geri çekmem gerekiyormuş.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Muhammet Çağrı
bana enflasyon hesabı olmaması saçma geliyor.

dostveviski

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zamlandıktan sonra herkes iade etsin ozaman
dostum keyfi bir iade değil ürününde sorun çıkıyor iade alacaksın değer kaybetmiş alacağın tutar... 14.000TL' ye aldım 5 ay önce ve şuan iadeden aldığım tutarda 14K :/(
edit: ürünün güncel fiyatı ise 19.000TL

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
dostum keyfi bir iade değil ürününde sorun çıkıyor iade alacaksın değer kaybetmiş alacağın tutar... 14.000TL' ye aldım 5 ay önce ve şuan iadeden aldığım tutarda 14K :/(
edit: ürünün güncel fiyatı ise 19.000TL
Haklısın fakat suistimale çok açık bir konu olduğu için thh bu tarz konulara hiç bir zaman girmiyor , eğerki istiyorsan yukarıda da belirttiğim gibi dava açıyorsun arabucularla falan ortak bir tutar belirlenebiliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,070
Üyeler
150,607
Son üye
bruss
Top Bottom