Neler Yeni

Fitness antreman ve öğün programı?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
Arkadaşlar selamlar evde spora yeni başladığım için sadece gerekli olan supplement ve ekipmanlarım hazır fakat öğün programı ve antreman programım yok nasıl yapacağımı neyi nasıl hesaplayacağımı bilmiyorum internette ücretli programlar gördüm almak mantıklı mı ya da kendime göre nasıl bir program çıkartabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Boy: 174
Kilo 65.5
Hedef: Kol - Göğüs - Sırt - Karın kası çalıştırmak, Hacimlenmek

@Bulkyapanobez

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Arkadaşlar selamlar evde spora yeni başladığım için sadece gerekli olan supplement ve ekipmanlarım hazır fakat öğün programı ve antreman programım yok nasıl yapacağımı neyi nasıl hesaplayacağımı bilmiyorum internette ücretli programlar gördüm almak mantıklı mı ya da kendime göre nasıl bir program çıkartabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Boy: 174
Kilo 65.5
Hedef: Kol - Göğüs - Sırt - Karın kası çalıştırmak, Hacimlenmek

@Bulkyapanobez
Uzaktan eğitimle diyet alacaksan Emin Çapan'dan almayı tercih et hem ucuz hem de bilgili kendisi.
Öğünlerin hepsi çiğ şekilde tartılır pisirdikten sonra tartarsan yanlış değerler alırsın.
Kilo başına 2.2 protein yapabilirsin ona göre hesapla yüksek ihtimalle 500gr tavuk yesen güzel. Hedefin kilo almak ise pirinç ile düzenli şekilde oyna, karbonhidratı pirinçten almaya bak. Evde tartın varsa her sabah aynı koşulda tartıl not al haftalık ortalama kilona bak. Düşüş yaşarsan pirinç arttır kilo alıyorsan pirinç aynı kalsın. Tavukla çok oynama sabah pirinç yeme mısır gevreği yulaf ve muz olabilir. Yağ kullanmamaya bak kullanımda ise zeytinyağı tercih et ve 8-10 Gr arasında kalsın (kendi fikrim). Öğünler konusunda neyde ne kadar protein vs var diye merak ediyorsan hepsi internette mevcut Gr yazıp değerlerine bakabilirsin. Ekstra olarak lif tüketmeye de bak ( Brokoli biber vs vs.) 4-5 Gr da bal yiyebilirsin

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzaktan eğitimle diyet alacaksan Emin Çapan'dan almayı tercih et hem ucuz hem de bilgili kendisi.
Öğünlerin hepsi çiğ şekilde tartılır pisirdikten sonra tartarsan yanlış değerler alırsın.
Kilo başına 2.2 protein yapabilirsin ona göre hesapla yüksek ihtimalle 500gr tavuk yesen güzel. Hedefin kilo almak ise pirinç ile düzenli şekilde oyna, karbonhidratı pirinçten almaya bak. Evde tartın varsa her sabah aynı koşulda tartıl not al haftalık ortalama kilona bak. Düşüş yaşarsan pirinç arttır kilo alıyorsan pirinç aynı kalsın. Tavukla çok oynama sabah pirinç yeme mısır gevreği yulaf ve muz olabilir. Yağ kullanmamaya bak kullanımda ise zeytinyağı tercih et ve 8-10 Gr arasında kalsın (kendi fikrim).
Diyet programını bahsettiğiniz kişiden alsam bana detaylı şekilde program çıkartır mı hocam?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Diyet programını bahsettiğiniz kişiden alsam bana detaylı şekilde program çıkartır mı hocam?
Emin Çapan'ın kendi sayfasında Bulk veya definasyon diyetleri var alabilirsin linki bırakırım sana

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Evde antreman için ne yapmam gerekiyor hocam orada nasıl bir yol izlemeliyim?
Herhangi bir ekipman var mı yoksa almayı düşünüyor musun düşünüyorsan bütçen nedir brom

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
Herhangi bir ekipman var mı yoksa almayı düşünüyor musun düşünüyorsan bütçen nedir brom
Hocam evde 55 kg dumbell ve halterim var almıştım geçen hafta supplementlerimi söyleyim

ZMA - Vitamin Mineral - Trıbulus - Omega 3 - Caffein Plus - Bigmass - Creatin - Beta Alanine - Citrulline Malate

Son düzenleme:

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Hocam evde 55 kg dumbell ve halterim var almıştım geçen hafta supplementlerimi söyleyim

ZMA - Trıbulus - Omega 3 - Caffein Plus - Bigmass - Creatin - Beta Alanine - Citrulline Malate
Supplament kombini güzel hocam,akşam eve geçeyim bakarım ne yapılabilir diye daha müsait zamanda.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
Supplament kombini güzel hocam,akşam eve geçeyim bakarım ne yapılabilir diye daha müsait zamanda.
Tamamdır hocam teşekkür ederim heyecanla bekliyorum akşama inşallah güzel bir program ve diyet ile hedefime ulaşacağım.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç