Neler Yeni

Fitnesse başlamayı düşünüyorum fakat aklımda sorular var.

Rutherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
İlhan Mert
İlgilendiği Kategoriler
Minecraft ve Speedrun
Instagram
ilhanxmert
Steam
ilhanxmert
Discord
liluziilhxn#2013
merhaba arkadaşlar. 14 yaşındayım ve azda olsa biraz kas yapmak istiyorum. fakat bir beslenme ve hareket programı hazırlamayı bilmiyorum. internette gereken besin değerleri var ama ben hangi yemekten ne kadar yiyeceğimi bilmiyorum. aynısı hareket programı için de geçerli. nasıl bunu kendim hazırlarım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba arkadaşlar. 14 yaşındayım ve azda olsa biraz kas yapmak istiyorum. fakat bir beslenme ve hareket programı hazırlamayı bilmiyorum. internette gereken besin değerleri var ama ben hangi yemekten ne kadar yiyeceğimi bilmiyorum. aynısı hareket programı için de geçerli. nasıl bunu kendim hazırlarım?
eklemeyi unuttum fitness salonuna gideceğim.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Benim yazıldığım fitnessta diyet ve program var sizde gidip sorun önce

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

Fitness'ta sana göre bir program otomatik olarak hazırlıyorlar zaten.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx

Bence 1 Yıl Daha Bekleyin , Eklemleriniz Biraz Daha Gelişsin
15'inizde Başlarsınız.

Berke Fitness

80+ Bronze

Salonda sana program verirler ama bu ksdar erken yastan salona gitmeni onermem evde vucut agirligini kullanarak kendin egzersizler yap

Rutherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
İlhan Mert
İlgilendiği Kategoriler
Minecraft ve Speedrun
Instagram
ilhanxmert
Steam
ilhanxmert
Discord
liluziilhxn#2013
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Salonda sana program verirler ama bu ksdar erken yastan salona gitmeni onermem evde vucut agirligini kullanarak kendin egzersizler yap
Fitness'ta sana göre bir program otomatik olarak hazırlıyorlar zaten.
Benim yazıldığım fitnessta diyet ve program var sizde gidip sorun önce
önceden gitmiştim spora. 2 tane yere gittim ve sadece 1 tanesi yemek programı verdi. başka hiç bir şey vermediler.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
önceden gitmiştim spora. 2 tane yere gittim ve sadece 1 tanesi yemek programı verdi. başka hiç bir şey vermediler.
Diyet programı ekstra bir şey diye biliyorum çoğu yerde. Ama spor salonuna yazılınca kas-kilo-yağ oranına, yaşına falan bakıp program çıkartıyor olmaları lazım.

Berke Fitness

80+ Bronze
Senin zaten bu yasta dikkat etmen gereken bir sey yok sadece duzgunce sporunu yap fazla yagli ve sekerli yemeklerden uzak dur yeter. onune geleni yiyebilrisin

Rutherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
İlhan Mert
İlgilendiği Kategoriler
Minecraft ve Speedrun
Instagram
ilhanxmert
Steam
ilhanxmert
Discord
liluziilhxn#2013
Diyet programı ekstra bir şey diye biliyorum çoğu yerde. Ama spor salonuna yazılınca kas-kilo-yağ oranına, yaşına falan bakıp program çıkartıyor olmaları lazım.
ikiside çıkarmadı. ilk gittiğim mekanda sadece hareketleri öğrettiler. sonra 1-2 gün falan şuraya buraya geç dediler. ertesi günler rastgele yapmaya başladım. diğer salonda önceki salondan öğrendiğim hareketleri rastgele yapıyodum.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
ikiside çıkarmadı. ilk gittiğim mekanda sadece hareketleri öğrettiler. sonra 1-2 gün falan şuraya buraya geç dediler. ertesi günler rastgele yapmaya başladım. diğer salonda önceki salondan öğrendiğim hareketleri rastgele yapıyodum.
Salondan salona değişiyor demek ki. Benim 3-4 yıldır gittiğim bir yer var Bursa'da, çok güzel ve kaliteli bir yer. Üstelik fiyatı da diğer yerlere göre uygun. Orada direkt programımı falan hazırladılar. Her yer yapıyor diye düşünmüştüm sonrasında, çünkü mantıklı olan o gibi geldi.

PinsizAMD

80+ Bronze

ya ben bi kere deneme amaçlı gittim başımdan kaynar sular döküldü geri çıktım yanımdaki adam 20 30 kilo kaldırıyor bana 2 3 kilo veriyorlardı 1 2 gün gittim sonra bıraktım o zaman korona öncesi aylık 2019 ekim kasım ayında 200 TL di şimdi kaç para olmuştur bilmiyorum sizin gideceğiniz yer aylık ne kadar?

Top Bottom