Neler Yeni

Fiyat Performans Bisiklet tavsiyesi

hotenany

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Akgöl
Bütçe
4000
Arkadaşlar merhaba bisiklet almak istiyorum ama pek fikir sahibi değilim kadro jant boyu olsun pek bilgim yok yardımcı olursanız
184 boyum var 78 kiloyum dağ bisikleti almak istiyorum maksimum bütçem 4000 şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
f/p ürün mü bilmiyorum ama bunu almayı düşünüyorum

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Kron XC75 HD, Bisan MTX 7100, Corelli Snoop 5 modellerine bakabilirsiniz. Jant olarak 27,5 ya da 29 almanızı öneririm. Kadro boyuna gelecek olursak o çok karışık olsuğu için yorum pek yapamıyorum çünkü bu bisikletten bisiklete değişiklik gösteriyor. Modele karar verdikten sonra kadro boyu için rehberlere bakıp karar verebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

f/p ürün mü bilmiyorum ama bunu almayı düşünüyorum
Arkadaş dağ bisikleti istemiş, sizin önerdiğiniz model dağ bisikleti değil hibrit bisiklet. Bu arada Riverside 100 modelini pek mantıklı bulmuyorum. Kron TX75, Salcano City Lion, Carraro Active 209 gibi amörtisörlü modeller mevcut. Amörtisör istemiyorsanız City Lion VR modeli, Riverside 100'den daha mantıklıdır yine

Son düzenleme:

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Kron XC75 HD, Bisan MTX 7100, Corelli Snoop 5 modellerine bakabilirsiniz. Jant olarak 27,5 ya da 29 almanızı öneririm. Kadro boyuna gelecek olursak o çok karışık olsuğu için yorum pek yapamıyorum çünkü bu bisikletten bisiklete değişiklik gösteriyor. Modele karar verdikten sonra kadro boyu için rehberlere bakıp karar verebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş dağ bisikleti istemiş, sizin önerdiğiniz model dağ bisikleti değil hibrit bisiklet. Bu arada Riverside 100 modelini pek mantıklı bulmuyorum. Kron TX75, Salcano City Lion, Carraro Active 209 gibi amörtisörlü modeller mevcut. Amörtisör istemiyorsanız City Lion VR modeli, Riverside 100'den daha mantıklıdır yine
riversideın dağ bisikleti vardı linki yanlış atmışım uyardığınız için teşekkürler önerilerinizi de dikkate alacağım iyi forumlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,061
Üyeler
140,137
Son üye
Thepuns
Top Bottom