Neler Yeni

Fiyat/Performans Klavye Önerisi

Bütçe
700
Arkadaşlar donanım arşivi yeni 5 bin liralık oyun bilgisayarını satın aldım. Bütçem var ama benim için fiyat / performans çok önemli bir etken. %10 fark olacak diye 5 bin lira fazla para verme gereği duymuyorum.

Bu kasa ile birlikte kullanacağım, şık bir f/p klavyesi ve hatta mouse'u önerebilir misiniz? Acelem yok, indirimleri takip edip sonra da alabilirim yada şu an da alabilirim. Oyun + ofis işleri için kullanacağım.

Mesela şu an şu klavye indirimde, incelemelerine göre iyi görünüyor, mantıklı mı sizce?

Yada daha ucuza daha iyi fiyat / performans klavye - mouse önerileri varsa o da olabilir.
Mümkünse red switch tercih ederim ama bunun için ekstra para vermeye gerek yok, blue da işimi görür.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,977
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar donanım arşivi yeni 5 bin liralık oyun bilgisayarını satın aldım. Bütçem var ama benim için fiyat / performans çok önemli bir etken. %10 fark olacak diye 5 bin lira fazla para verme gereği duymuyorum.

Bu kasa ile birlikte kullanacağım, şık bir f/p klavyesi ve hatta mouse'u önerebilir misiniz? Acelem yok, indirimleri takip edip sonra da alabilirim yada şu an da alabilirim. Oyun + ofis işleri için kullanacağım.

Mesela şu an şu klavye indirimde, incelemelerine göre iyi görünüyor, mantıklı mı sizce?

Yada daha ucuza daha iyi fiyat / performans klavye - mouse önerileri varsa o da olabilir.
Mümkünse red switch tercih ederim ama bunun için ekstra para vermeye gerek yok, blue da işimi görür.
attığınız klavye güzel.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
attığınız klavye güzel.
Hocam muhtemelen onu alacağım ama belki daha uyguna parasının hakkını daha fazla veren klavyeler vardır diye bir sorma istedim. Stokları takip ediyorum zaten, başka bir ürün bulamazsam stok azalınca onu alırım.

Mouse konusunda bir öneriniz varsa dinlemek isterim, mouse seçemedim bir henüz.

Mesela bu ürün de 150 lira, epey satın alan var.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
''Mümkünse RED Switch isterim'' demişsiniz.
FURYLEVELL Y1 öneririm.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
''Mümkünse RED Switch isterim'' demişsiniz.
FURYLEVELL Y1 öneririm.

Teşekkürler, inceleyeyim.

150 liralık bu model hakkında düşünceniz nedir? https://www.itopya.com/philips-spk8...e-rainbow-mekanik-gaming-klavye/#product-tabs

Kullanıcıları genel olarak memnun. Diğerleri kadar kaliteli değil farkındayım ama 150 liraya işimi görecekse benim için yeterli. Aldığım kasa da çok üst düzey bir şey değil çünkü. Ama yok iyi değil o derseniz bütçe yönünden sıkıntı da yok. Sadece fiyat / performans ürünler almayı sevdiğim için dikkatimi çekti bu ürün.

Muci46

80+ Bronze
Teşekkürler, inceleyeyim.

150 liralık bu model hakkında düşünceniz nedir? https://www.itopya.com/philips-spk8...e-rainbow-mekanik-gaming-klavye/#product-tabs

Kullanıcıları genel olarak memnun. Diğerleri kadar kaliteli değil farkındayım ama 150 liraya işimi görecekse benim için yeterli. Aldığım kasa da çok üst düzey bir şey değil çünkü. Ama yok iyi değil o derseniz bütçe yönünden sıkıntı da yok. Sadece fiyat / performans ürünler almayı sevdiğim için dikkatimi çekti bu ürün.
150 TL'ye mekanik klavye bulunmaz bir nimet :)

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken

attığın klavye baya iyi aslında hem indirimde alınır daha iyisini çok bulamasın

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken
Teşekkürler arkadaşlar,

Son bir soru sorup birin sipariş edeyim.
Donanım arşivinin yeni çıkan 5 bin liralık sistemini aldım ve oyunlarla da çok aram yok, yeni başlayacağım diyebilirim.
Bu şartlar altında, 150 liralık philips ile 650 liralık xpg arasında kullanımda bir fark olur mu? Benim görebildiğim 2 fark var, xpg daha güzel duruyor ve bilek desteği sayesinde kullanımı daha rahattır. Bunun dışında benim bu sistem ile fark edebileceğim bir hız farkı vs. var mı?

Var, xpg çok iyi fırsat kaçırma derseniz onu sipariş edeceğim.

Yok o sistemde bir fark göremezsin derseniz philips'i alacağım.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Farkı oynayışta değilde fiziksel olarak hissedersin malzeme kalitelerinde dağlar kadar fark var bide philipste basmama sorunu yaşaman muhtemel

Farkı oynayışta değilde fiziksel olarak hissedersin malzeme kalitelerinde dağlar kadar fark var bide philipste basmama sorunu yaşaman muhtemel
Tamamdır hocam teşekkürler, xpg alıyorum o halde.

Mouse olarak da şunu seçtim, var mı bir sıkıntı sizce? https://www.itopya.com/asus-rog-pugio-ii-aura-sync-rgb-kablosuz-gaming-mouse/

Bu da yine indirimde, f/p gibi duruyor. Şarjla vs. uğraşmaktansa kablolu tercih ederdim ama şu an en mantıklı mouse bu gibi.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mouse hakkında bilgim yok hocam kablolu düşünürsünüz viper mini önerebilirim eliniz 17cm ise tam olur

Top Bottom