Neler Yeni

Fiziksel zarar vermeden bataryayı öldürme

grasdiyas

80+ Silver
Hala 6s plus kullanıyom alamadım gitti tel priz ile aşk yaşıyorum %70 den aşşa inince şarj kullanilmayacak kadar kasıyor telefon kasmadan ötürü kucukten akil sağliğim düşüşe geçti
Bataryayı çıkarabilirim pil bandı yok zaten

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,016
İsim
uwu
Hala 6s plus kullanıyom alamadım gitti tel priz ile aşk yaşıyorum %70 den aşşa inince şarj kullanilmayacak kadar kasıyor telefon kasmadan ötürü kucukten akil sağliğim düşüşe geçti
deji batarya al 6s plus pubgm de bile hala iş görüyor zaten iplerin asıl sorunu batarya ömrü yoksa iphone bataryası doğru zamanda değiştiğinde ömürlük cihaz oluyor

grasdiyas

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
deji batarya al 6s plus pubgm de bile hala iş görüyor zaten iplerin asıl sorunu batarya ömrü yoksa iphone bataryası doğru zamanda değiştiğinde ömürlük cihaz oluyor
Deji max var zaten ama 600tl 500tl bandında yenisi ama almamakta eminler buyuzden bataryayi bozmak istiyorum yenisini alsam kurtulcam kasmalardan da yeni tel almamin sebebi arka kamera gidik ekranin arasi acik ben nekadar da sıksam geri gevseyen titresim motoru vidası sessize alma tusu vidasida ayni durumda

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,016
İsim
uwu
Deji max var zaten ama 600tl 500tl bandında yenisi ama almamakta eminler buyuzden bataryayi bozmak istiyorum yenisini alsam kurtulcam kasmalardan da yeni tel almamin sebebi arka kamera gidik ekranin arasi acik ben nekadar da sıksam geri gevseyen titresim motoru vidası sessize alma tusu vidasida ayni durumda
ekranı ve bataryayı çıkar sonra anakarta çivi gibi bir şeyle bastır artık rip

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
orijinal pil alıp 2 yıl daha idarelik kullanılabilir. hala iyi cihaz sayılr

grasdiyas

80+ Silver
orijinal pil alıp 2 yıl daha idarelik kullanılabilir. hala iyi cihaz sayılr
Evet kullanılabilir de bataryayı 1dk da bitebilecek bi kivama getirebilmem gerek babama laf anlatilamiyor malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

amacim batarya almak su an ansam tel max 8pro alabilirim ilerde 11pro fln alim daha iyi bunla idare edip

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet kullanılabilir de bataryayı 1dk da bitebilecek bi kivama getirebilmem gerek babama laf anlatilamiyor malesef

amacim batarya almak su an ansam tel max 8pro alabilirim ilerde 11pro fln alim daha iyi bunla idare edip
Bence normalce deyin. Telefona boş yere zarar vermeyin derim. Pili bitiyor deyin. Orijinali ile değiştirmek istediğinizi söyleyin.

grasdiyas

80+ Silver
Bence normalce deyin. Telefona boş yere zarar vermeyin derim. Pili bitiyor deyin. Orijinali ile değiştirmek istediğinizi söyleyin.
Son 4 haftadır bunu konuşmaya çalışıyom anca biz sana ne alsak yetmiyor (kendi paramla aldım bilgisayarımı) o batarya telefonu boza fln diye saçmasapan şeyler diyor sonrada hehehe diyo düzgün ve sakince anlatıyorum ama dinlemiyor hiç bu sebepten böyle bi yönteme başvurdum telefonu bozmak istemiyorum para kolay kazanılmiyor sonuçta yazık yani ekonomik durumlar iyi ama aciga gectim diye gezmeye bile para vermedikleri oluyor

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
o batarya telefonu boza fln diye saçmasapan şeyler diyor
apple yetkili servisi yapacak hocam. biraz pahalı ama orijinal sonuçta.

hocam ben babamı baya bir darladım darladım. telefon depolaması,16gb android olunca öyle oluyor, hata veriyor dedim. 1 ay boyunca dedim. anladı. gitti telefon aldı. normalde de alacaktı ama hızlandırmış oldum. çok deme. ama mesela yanında oturuyor ol babanın. şarja bak. bugünde şarj ne çabuk bitti falan de kendi kendine. ekran süresine bak falan. 1 saatte şu kadar şarj nasıl gitti vs. almazsa da yapacak bir şey yok. dünyanın sonu değil yani.

grasdiyas

80+ Silver
apple yetkili servisi yapacak hocam. biraz pahalı ama orijinal sonuçta.

hocam ben babamı baya bir darladım darladım. telefon depolaması,16gb android olunca öyle oluyor, hata veriyor dedim. 1 ay boyunca dedim. anladı. gitti telefon aldı. normalde de alacaktı ama hızlandırmış oldum. çok deme. ama mesela yanında oturuyor ol babanın. şarja bak. bugünde şarj ne çabuk bitti falan de kendi kendine. ekran süresine bak falan. 1 saatte şu kadar şarj nasıl gitti vs. almazsa da yapacak bir şey yok. dünyanın sonu değil yani.
Telefon tamirini genelde kendim yapıyorum tamirciler kapakları takmıyor geri nedense en iyisi sabahdan cikayim disari tel i ucak moduna alim aksam geldimde sarj gitmiyo derim haklisiniz dünyanin sonu değil sonuçta

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Telefon tamirini genelde kendim yapıyorum tamirciler kapakları takmıyor geri nedense en iyisi sabahdan cikayim disari tel i ucak moduna alim aksam geldimde sarj gitmiyo derim haklisiniz dünyanin sonu değil sonuçta
hocam siz bir apple destekten bakın. ne kadarmış pili
edit: yokmuş sanırım

grasdiyas

80+ Silver
yok gibi duruyor orj pil daha yavas yipraniyor cakma olunca tel kasiyor nedense cakma sarj aletindede ayni durum var

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
O cihazın orijinal pil değişim parasına ikinci elden 6s den iyi cihaz alınır boşver o işi 😀

Ki 6S nin orijinal pilli pil ömrü de rezalet. Samsung üretimli TR deki 6S işlemcileri, biz orijinal değişim de yapmıştık fayda etmiyor...

Telefonun şarjını bitir. Şarjı bitikken bile olabildiğince pilini bitir. Sonra boşta olabildiğince uzun süre beklet ki pilde en ufak bir güç kırıntısı kalmasın. Büyük ihtimalle şarjını asla tekrar dolduramayacaksın. Şu sebepten 2 batarya değişmiştik bizim 6S ye 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,803
Üyeler
156,675
Son üye
xyz1214
Top Bottom