Neler Yeni

Flash bellekteki virüs nasıl temizlenir?

Kara Elf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
İsmail
Merhabalar, uzun zamandır flash bellek kullanmıyordum. Bugün ailem şahsi fotoğraflarına bakmak istediler, flash belleği taktığımda ise bu sorunla karşılaştırdım. İnternetten birkaç çözüm denemeye çalıştım (CMD, Windows virüs taraması) ama halen verimli bir sonuç alamadım. Acaba bu konu hakkında bilgisi olan var mı, tek amacım fotoğrafların kurtarılmasıdır.

Ekler

• Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    101.5 KB · Hit: 32
  • Screenshot_6.jpg
    Screenshot_6.jpg
    67.3 KB · Hit: 34
  • Screenshot_7.jpg
    Screenshot_7.jpg
    69.6 KB · Hit: 28
  • Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    305 KB · Hit: 30

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Merhabalar, uzun zamandır flash bellek kullanmıyordum. Bugün ailem şahsi fotoğraflarına bakmak istediler, flash belleği taktığımda ise bu sorunla karşılaştırdım. İnternetten birkaç çözüm denemeye çalıştım (CMD, Windows virüs taraması) ama halen verimli bir sonuç alamadım. Acaba bu konu hakkında bilgisi olan var mı, tek amacım fotoğrafların kurtarılmasıdır.
Flasha girdikten sonra sağ üsttedeki arama yerine soru işerti koyun dosyalar çıkmıyorsa o dosyalara artık ulaşabilceğini düşünmüyorum.
@Treyarch

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
En kesin yolu USB belleği biçimlendirmektir. Ama biçimlendirme sonrası USB bellek içindeki tüm veriler kaybolur. USB belleğiniz sisteme takılıyken HitmanPro ile varsayılan tarama yapın, veya Malwarebytes'a USB belleği taratın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,314
Üyeler
140,476
Son üye
Saruhan3577
Top Bottom