Neler Yeni

Flexy silver monitör tavsiyesi

Clax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert can
Şükür 🙏🏻 sağ salim ulaştı elimize sıra da monitör ve masa var
Monitör acer nitro kg242yp almayı düşünüyorum sizce nasıl

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
isterseniz bilgisayarı bir televizyona takıp deneyin sorun yaşayan sayısı çok fazla

Clax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
isterseniz bilgisayarı bir televizyona takıp deneyin sorun yaşayan sayısı çok fazla
Taktım denedim şükür bi sorunu yok monitör araştırıyorum ama yani öneride bulunan pek yok konuda yazdığım monitör alınır mı sizce

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Koray Somuncu
Taktım denedim şükür bi sorunu yok monitör araştırıyorum ama yani öneride bulunan pek yok konuda yazdığım monitör alınır mı sizce
O monitör garip 0.5 ms yazıyo ama 2ms ve 2-3 ölü piksel olursa iade edemiyon en az 5 ölü piksel olacak 200-300 fazla ver asus al bence

Minc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Mücahit Özderya
Ben kullanıyorum bu monitörü bi' hafta on gündür civarı bi' sorun yaşamadım (ölü piksel vs). Oyun içi görüntü de ekledim. Milisaniyeye bakılabiliyor ise arkadaşlar nereden bakıldığını söylesin ekran görüntüsü atarım.

Ekler

• Immortals Fenyx Rising Screenshot 2021.03.02 - 19.15.12.25.png
    Immortals Fenyx Rising Screenshot 2021.03.02 - 19.15.12.25.png
    4.5 MB · Hit: 37

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
ben AOC C24G1 Kullanıyorum pivot ayağı var 144hz 1ms bak istersen ama tabi forumdaki arkadaşların benim hoşuma giden şeyleri kötü bulduğu zamanlar oluyor araştır derim ha bu arada monitör şu an serviste çünkü gayet memnun kalarak kullandığım aşkım bi tanem bi gece bilgisayarı kapatıp sabah açtıktan sonra ekranda ışık gösterip görüntüyü 5dk sonra vermesiyle servise götürmem bir oldu

Clax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert can
Ben kullanıyorum bu monitörü bi' hafta on gündür civarı bi' sorun yaşamadım (ölü piksel vs). Oyun içi görüntü de ekledim. Milisaniyeye bakılabiliyor ise arkadaşlar nereden bakıldığını söylesin ekran görüntüsü atarım.
Dostum bende sipariş verdim oc ile 0.5 oluyormuş gerek yok ona da prof. Oynamıcam sonuçta bakalım İnşAllah bi ölü piksel falan çıkmaz

Clax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert can
Daha çok hangi tür oyunlar oynayacaksın
Dedim monitörü sipariş verdim bugün İnşAllah sıkıntı çıkarmaz sağ salim gelir valorant pes fifa tarzı oyunlar oynarım

Top Bottom