Neler Yeni

Flexy Silver PC PNY GeForce GTX 1660 Super Dual Fan 6GB Güç Kablosu nasıl takılır?

BenUtku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Utku Şengül
Merhaba, ben yeni sistemi aldım 3 gün önce geldi bugün açtım. Ekran kartını takarken güç kablosu 8 güç girişi vardı ama psu dan çıkan kablolarda 2 tane 6+2 giriş var bir de ekran kartı içerisinden 2 tane 6lıyı 8'e dönüştüren dönüştürücü var ne yapmam gerekiyor bilmiyorum hepsini dönüştürücüye taktım bekliyorum lütfen yardım edin internette pek alakalı video bulamadım.
20210227_180332.jpg

En İyi Cevap
Merhaba, ben yeni sistemi aldım 3 gün önce geldi bugün açtım. Ekran kartını takarken güç kablosu 8 güç girişi vardı ama psu dan çıkan kablolarda 2 tane 6+2 giriş var bir de ekran kartı içerisinden 2 tane 6lıyı 8'e dönüştüren dönüştürücü var ne yapmam gerekiyor bilmiyorum hepsini dönüştürücüye taktım bekliyorum lütfen yardım edin internette pek alakalı video bulamadım.Alıntıyı görüntüle
6 ve 2 pinlik kabloyu yan yana olacak şekilde ekran kartının 8 pinlik güç girişine takın.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,310
İsim
.
Merhaba, ben yeni sistemi aldım 3 gün önce geldi bugün açtım. Ekran kartını takarken güç kablosu 8 güç girişi vardı ama psu dan çıkan kablolarda 2 tane 6+2 giriş var bir de ekran kartı içerisinden 2 tane 6lıyı 8'e dönüştüren dönüştürücü var ne yapmam gerekiyor bilmiyorum hepsini dönüştürücüye taktım bekliyorum lütfen yardım edin internette pek alakalı video bulamadım.Alıntıyı görüntüle
6 ve 2 pinlik kabloyu yan yana olacak şekilde ekran kartının 8 pinlik güç girişine takın.

En İyi Cevap

BenUtku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Utku Şengül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yaptım şimdi monitörü ekran kartına bağlayacağım fakat hdmi kablosu çıkmamış monitörün içinden, ama hdmi girişi var monitörde. Mediamarkttan hdmi kablosu almıştım onu kullanabilir miyim yoksa dönüştürücü şart mı?

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,310
İsim
.
yaptım şimdi monitörü ekran kartına bağlayacağım fakat hdmi kablosu çıkmamış monitörün içinden, ama hdmi girişi var monitörde. Mediamarkttan hdmi kablosu almıştım onu kullanabilir miyim yoksa dönüştürücü şart mı?
Kullanabilirsiniz ama o kabloyu ekran kartının hdmi girişine takmalısınız.

Top Bottom