Neler Yeni

Foon Watch 8 mesajları almıyor

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
İyi akşamlar, babam birkaç gün önce piyasada en iyi olduğu söylenen çakma apple watch "Foon Watch 8"i aldı, videolarda hep sorunsuz çalışıyordu. Arama ve mesajların saate gelmesi lazım, arama almayı denedik oldu hatta telefon görüşmesi yaptık ve sesi falan gayet normal geliyor saatte bir sıkıntı yok ama nedense arama geldiğinde rehbere kayıtlı ad ile gözükmüyor sadece tek no şeklinde gözüküyor nasıl ayarlandığını bilen var mı acaba? Aynı zamanda hiçbir mesaj bildirim gelmiyor onun ayarlamasını nasıl yapacağız yardımcı olursanız sevinirim
saatin linki: https://ty.gl/hd0afop917

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
İyi akşamlar, babam birkaç gün önce piyasada en iyi olduğu söylenen çakma apple watch "Foon Watch 8"i aldı, videolarda hep sorunsuz çalışıyordu. Arama ve mesajların saate gelmesi lazım, arama almayı denedik oldu hatta telefon görüşmesi yaptık ve sesi falan gayet normal geliyor saatte bir sıkıntı yok ama nedense arama geldiğinde rehbere kayıtlı ad ile gözükmüyor sadece tek no şeklinde gözüküyor nasıl ayarlandığını bilen var mı acaba? Aynı zamanda hiçbir mesaj bildirim gelmiyor onun ayarlamasını nasıl yapacağız yardımcı olursanız sevinirim
saatin linki: https://ty.gl/hd0afop917
orjinal olmayanlarda hep böyle sorunlar oluyor bağlantı kopması yada mesajları göstermeme gibi fitpro ile mi bağlantı kuruyorsun

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
fitpro olsaydı azda olsa yardımcı olurdum o uygulamayı bilmiyorum ginede uygulama ayarını ve saati iyice kurcala reset varsa öyle deneyebilirsin
valla saatte bir sorun yok muhtemelen ayarı bulamadık rehber nasıl eklenir veya mesaj almak için ayrı bir ayar mı var onu bilemiyorum denicem

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
valla saatte bir sorun yok muhtemelen ayarı bulamadık rehber nasıl eklenir veya mesaj almak için ayrı bir ayar mı var onu bilemiyorum denicem
global youtuberler olarak detaylı incelemesini bulmaya çalışabilirsin belki yardımcı olur ama uygulamayıda saatide iyi bi kurcala

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572