Neler Yeni

ford focus yazılım la kaç bg görebilirim

Receb İvedik

80+ Bronze
internette 220 beygir 375 tork yazıyor ( dizel ) ben maksimum kaç görebilirim

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Araba kaç model euro 5 mi euro 4 mü?
1.6 dizel mi 1.5 dizel mi?
Bilmeden bir şey denilmez

Receb İvedik

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
euro 6 1.5 dizel motor

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
aracın motoru 1.5 ti vct burada çıkmıyor :/
1.5 ti vct motor dizel değil ki
Benzinli o motor
Düzgün bilgi verin hocam bir dizel diyorsunuz bir benzinli diyorsunuz
Egr dpf kat iptali ile 150 civarı alırsın yazılımla birde açık hava koyarsın gene 160 cvarlarını görür
Ben tavsiye etmiyorum galiba 200 hp civarlarına çıkarmak istiyorsun hbyrid turbo, yazılım, egzoz , açık hava filtresi vs. Koymadan da o kadar çıkacağını sanmam üstüne üstlük öyle de üstüne yürürsen bir süre sonra motoru da kucağına alabilirsin zaten piyasa da öyle çok iyi denilebilecek dengeli yazılım yapan da yok.
Bu dediklerime 6 7 k para harcarsın sonra motora da bir şey olursa geçmiş olsun cebinden bir 15k ile çıkarsın o iştende
Araba stage 1 de bir şey yapmaz belki ama istedikçe dahasını istersin emin ol bizim tanıdıkta bu şekilde 2.5 transportere yaptı başta ufak yürüsün dedi sonra 250 hp dedi bir hafta sonra motoru kırdı. Tabi durmadı motoru yaptırdı şuan araba 350 hp yürüyor hala da bir şeyler yapma peşinde bir 50 60k harcamıştır arabaya

Kısacası yaptırma demiyorum yaptır ama ayarında yaptır tahmini 150 160 hp civarı alırsın egsoz açık hava filtresi egr dpf iptaliyle ama dahasını istersen sana ağıra patlayabilir

Receb İvedik

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.5 ti vct motor dizel değil ki
Benzinli o motor
Düzgün bilgi verin hocam bir dizel diyorsunuz bir benzinli diyorsunuz
Egr dpf kat iptali ile 150 civarı alırsın yazılımla birde açık hava koyarsın gene 160 cvarlarını görür
Ben tavsiye etmiyorum galiba 200 hp civarlarına çıkarmak istiyorsun hbyrid turbo, yazılım, egzoz , açık hava filtresi vs. Koymadan da o kadar çıkacağını sanmam üstüne üstlük öyle de üstüne yürürsen bir süre sonra motoru da kucağına alabilirsin zaten piyasa da öyle çok iyi denilebilecek dengeli yazılım yapan da yok.
Bu dediklerime 6 7 k para harcarsın sonra motora da bir şey olursa geçmiş olsun cebinden bir 15k ile çıkarsın o iştende
Araba stage 1 de bir şey yapmaz belki ama istedikçe dahasını istersin emin ol bizim tanıdıkta bu şekilde 2.5 transportere yaptı başta ufak yürüsün dedi sonra 250 hp dedi bir hafta sonra motoru kırdı. Tabi durmadı motoru yaptırdı şuan araba 350 hp yürüyor hala da bir şeyler yapma peşinde bir 50 60k harcamıştır arabaya

Kısacası yaptırma demiyorum yaptır ama ayarında yaptır tahmini 150 160 hp civarı alırsın egsoz açık hava filtresi egr dpf iptaliyle ama dahasını istersen sana ağıra patlayabilir
ben sadece vw fanboylarını ışıklarda tokatlamak istiyorum . 300+ tork alabilme ihtimalim nedir

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben sadece vw fanboylarını ışıklarda tokatlamak istiyorum . 300+ tork alabilme ihtimalim nedir
1.5 ti vct için konuşuyorum
3 silindir turbo motor zaten 150 tork gene yazılımla 190 200 tork civarı alır tahmini sitelerde aynı şeyler var
Vw tokatlamayı boşver arabasından çok emin konuşuyorsa şöyle gidiyor vs. Diyorsa ve eğer arabası golf r , phaeton , passat 2.0 tsi vs. Değilse eğer salla gitsin boş konuşuyolardır
Yukarı yazdığım arabaları alma ihtimallerini de pek yüksek zannetmiyorum o yüzden boşver tokatlasanda aynı şeyleri diyecekler
Ve muhtemelen şu cümleyi duyarsın
- Benim araba çok iyi gidiyor aslında ben sana avans verdim
O yüzden aç klimanı azıcıkta müzik aç sakin sakin sür salla gitsin 3 5 tane fanboyu

Top Bottom